Uitslagen Davis Cup

BRUSSEL -

De verzamelde uitslagen van de dit weekend gespeelde wedstrijden in de eerste ronde van de Wereldgroep van de Davis Cup:

AFP

BR>

Australie-Ecuador (Perth, open lucht, gras) 4-1

Vrijdag:

Pat Rafter (Aus) - Nicolas Lapentti (Ecu)

6-3, 6-0, 7-5

Lleyton Hewitt (Aus) - Giovanni Lapentti (Ecu)

6-3, 6-2, 6-2

Zaterdag:

Nicolas Lapentti-Giovanni Lapentti (Ecu) - Todd Woodbridge-Wayne Arthurs (Aus)

6-2, 2-6, 1-6, 7-6 (7/1), 12-10

Zondag:

Pat Rafter (Aus) - Giovanni Lapentti (Ecu)

6-3, 6-1 Lleyton Hewitt (Aus) - Nicolas Lapentti (Ecu)

6-2, 6-1, 6-1

Brazilie-Marokko (Rio, open lucht, gravel) 4-1

Vrijdag:

Gustavo Kuerten (Bra) - Karim Alami (Mar)

6-7 (4/7), 6-4, 3-6, 6-1, 6-2

Fernando Meligeni (Bra) - Hicham Arazi (Mar)

6-4, 5-7, 6-3, 4-3 opgave

Zaterdag:

Gustavo Kuerten-Jaime Oncins (Bra) - Hicham Arazi-Karim Alami (Mar)

6-3, 6-3, 6-3

Zondag:

Gustavo Kuerten (Bra) - Mounir El Aarej (Mar)

6-2, 6-2

Alexandre Simoni (Mar) - Fernando Meligeni (Bra)

6-4, 0-6, 6-3

Zweden-Tsjechie (Helsingborg, indoor, taraflex) 3-2

Vrijdag:

Bohdan Ulirach (Tsj) - Thomas Johansson (Zwe)

6-3, 5-7, 6-2, 7-5

Magnus Norman (Zwe) - Jiri Novak (Tsj)

7-6 (7/2), 6-1, 1-6, 2-6, 6-4

Zaterdag:

Jonas Björkman/Nicklas Kulti (Zwe) - David Rikl/Jiri Novak (Tsj)

6-2, 4-6, 7-6 (8/6), 7-5

Zondag:

Bohdan Ulirach (Tsj) - Magnus Norman (Zwe)

6-3, 6-2, 6-1

Thomas Johansson (Zwe) - Jiri Novak (Tsj)

7-6 (7/10), 6-3, 7-6

Slovakije-Rusland (Bratislava, indoor, greenset) 2-3

Vrijdag:

Karol Kucera (Slk) - Marat Safin (Rus)

3-6, 4-6, 6-3, 7-5, 6-2

Evgueni Kafelnikov (Rus) - Dominik Hrbaty (Slk)

6-2, 6-3, 7-5

Zaterdag:

Marat Safin/Evgueni Kafelnikov (Rus) - Karol Kucera/Dominik Hrbaty (Slk)

6-4, 6-4, 2-6, 7-6 (9/7)

Zondag:

Dominik Hrbaty (Slk) - Marat Safin (Rus)

6-3, 6-1, 6-4

Evgueni Kafelnikov (Rus) - Karol Kucera (Slk)

4-6, 4-6, 6-3

BELGIË-Frankrijk (Gent, indoor, gravel) 0-5

Vrijdag:

Arnaud Clément (Fra/ATP-12) - Christophe Rochus (Bel/ATP-83)

6-7 (2/7), 3-6, 6-2, 6-4, 6-2

Sébastien Grosjean (Fra/ATP-16) - Olivier Rochus (Bel/ATP-71)

4-6, 1-6, 6-1, 6-3, 6-3

Zaterdag:

Cédric Pioline/Fabrice Santoro (Fra) - Christophe Rochus/Tom Vanhoudt (Bel)

6-3, 6-2, 7-6 (7/3)

Zondag:

Arnaud Clément (Fra/ATP-12) - Filip Dewulf (ATP-171)

6-3, 7-6 (12/10)

Fabrice Santoro (ATP-42) - Christophe Rochus (Bel/ATP-83)

6-4, 6-4

Zwitserland-Verenigde Staten (Bazel, indoor, greenset) 3-2

Vrijdag:

Roger Federer (Zwi) - Todd Martin (VSt)

6-4, 7-6 (7/3), 4-6, 6-1

Jan-Michael Gambill (VSt) - Michel Kratochvil (Zwi)

6-3, 7-5, 6-4

Zaterdag:

Roger Federer-Lorenzo Manta (Zwi) - Jan-Michael Gambill-Justin Gimelstob (VSt)

6-4, 6-2, 7-5

Zondag:

Roger Federer (Zwi) - Jan-Michael Gambill (VSt)

7-5, 6-2, 4-6

Andy Roddick (VSt) - George Bastl (Zwi)

6-3, 6-4

Duitsland-Roemenie (Braunschweig, indoor, greenset) 3-2

Vrijdag:

Tommy Haas (Dui) - Ionut Moldovan (Roe)

6-2, 6-0, 6-2

Andrei Pavel (Roe) - Nicolas Kiefer (Dui)

7-6 (7/3), 6-3, 5-7, 6-3

Zaterdag:

Andrei Pavel/Gabriel Trifu (Roe) - David Prinosil/Marc Goellner (Dui)

6-4, 6-4, 6-4

Zondag:

Tommy Haas (Dui) - Andrei Pavel (Roe)

6-3, 6-4, 7-6 (8/6)

Nicolas Kiefer (Dui) - Gabriel Trifu (Roe)

6-3, 6-1, 6-4

Nederland-Spanje (Eindhoven, indoor, supreme) 4-1

Vrijdag:

Raemon Sluiter (Ned) - Juan Carlos Ferrero (Spa)

6-7 (5/7), 7-6 (9/7), 3-6, 7-6 (7/3), 6-4

Sjeng Schalken (Ned) - Carlos Moya (Spa)

6-4, 7-5, 6-5

Zaterdag:

Sjeng Schalken-Paul Haarhuis (Ned) - Alex Corretja-Juan Balcells (Spa)

4-6, 6-3, 7-6 (7/3), 7-6 (12/10)

Zondag:

Raemon Sluiter (Ned) - Juan Balcells (Spa)

6-7 (9/4), 6-4, 7-6 (7/3)

Carlos Moya (Spa) - Raemon Sluiter (Ned)

6-4, 7-6 (7/2)

NVDR: De winnaars van de wedstrijden in volgorde van deze tabel plaatsen zich voor de tweede ronde van 6 tot 8 april. De verliezers spelen barregewedstrijden tegen de winnaars van de regionale zone voor het behoud in de wereldgroep (21 tot 23 september).

EURO-AFRIKAANSE ZONE (eerste ronde)

Groep I

Portugal-Oekraine (Maia, open lucht, gravel) 3-2

Finland-Slovenie (Helsinki, indoor, greenset) 3-2

AMERIKAANSE ZONE (eerste ronde) Groep I

Argentinie-Mexico (Mendoza, open lucht, gravel) 5-0

Bahamas-Peru (Nassau, open lucht, hardcourt) 2-1 (wedstrijden nog bezig)

Groep II

Uruguay-Colombia (Montevideo, open lucht, gravel) 3-1 (laatste wedstrijd stopgezet omwille van de regen)

Costa Rica-Nederlandse Antillen (open lucht, hardcourt) 2-3

Guatemala-Dominicaanse Republiek (open lucht, hardcourt) 3-2

Paraguay-Venezuela (Asuncion, open lucht, gravel) 1-2 (wedstrijden nog bezig)

AZIATISCHE-OCEANISCHE ZONE (eerste ronde)

Groep I

Indonesie-Oezbekistan (Jakarta, open lucht, hardcourt) 2-3

Zuid-Korea - Nieuw-Zeeland (Seoel, indoor, vast tapijt) 2-3

Japan-Thaïland (Tokio, indoor, hardcourt) 16 tot 18 februari

China-India (Tianjin, indoor, hardcourt) 2-3

Groep II

Koeweit-Liban (Koeweit City, open lucht, hardcourt) 1-4

Hong Kong-Iran (Hong Kong, open lucht, hardcourt) 4-1

Syrie-Maleisie (Damas, indoor, hardcourt) 2-3

Taiwan - Pakistan (Tai-Chung, open lucht, gravel) 3-2