Challenger Antwerpen: uitslagen tweede ronde

Print
ANTWERPEN - Uitslagen van de derde dag, woensdag, van het ATP-tennistoernooi van Antwerpen, gedoteerd met 25.000 dollar.
BR>
Enkel, tweede ronde:
Marc-Kevin Goellner (Dui/6) - Vadim Kutsenko (Oez)
2-6, 7-6, 6-3
Peter Wessels (Ned/2) - Vincenzo Santopadre (Ita)
7-6, 6-3
Edwin Kempes (Ned/1) - Yuri Shukin (Rus)
6-2, 7-6 (7/3)
Olivier Mutis (Fra) - Diego Moyano (Arg/7)
7-6 (7/5), 6-3
Gaston Etlis (Arg) - Dennis Van Scheppingen (Ned/8)
6-2, 6-3
Oliver Marach (Oos) - Johan Settergren (Zwe)
6-2, 6-2
Nicolay Davidenko (Rus/3) - Orlin Stanoytchev (Bul)
6-2, 7-5
Dick Norman (Bel) - Olivier Malcor (Fra)
6-1, 3-1 en opgave

Enkel, eerste ronde:
Edwin Kempes (Ned/1) - Kris Goossens (BEL)
6-2, 6-3.
Dennis Van Scheppingen (Ned/8) - Grégory Carraz (Fra)
6-4, 6-1
Vadim Kutsenko (Oez) - Martin Rodriguez (Arg)
4-6, 6-3, 7-6 (7/5)
Gaston Etlis (Arg) - Jean-Baptiste Perlant (Fra)
4-3 en opgave
Johan Settergren (Zwe) - John Van Lottum (Ned)
4-6, 7-5, 6-4
Vincenzo Santopadre (Ita) - Jean-François Bachelot (Fra)
6-3, 6-3
Peter Wessels (Ned/2) - Nicolas Coutelot (Fra)
6-3, 7-6 (7/3)
Dick Norman (BEL/5) - Dominique Coene (BEL)
6-4, 6-1
Nicolay Davindeko (Rus/3) - Stefan Wauters (BEL)
7-5, 6-2
Yuri Shukin (Rus) - Arnaud Fontaine (BEL)
4-6, 6-3, 7-6 (7/3)
Oliver Marach (Oos) - Attila Savolt (Hon/4)
6-4, 6-4
Olivier Mutis (Fra) - Denis Golovanov (Rus)
6-2, 6-3
Diego Moyano (Arg/7) - Ivo Heuberger (Zwi)
7-5, 6-3
Marc-Kevin Goellner (Dui/6) - Kirstof Vliegen
6-3, 6-1
Orlin Stanoytechev (Bul) - Christophe Van Garsse
7-5, 6-2
Olivier Malcor (Fra) - Alessio Di Mauro (Ita)
6-0, 7-5

Dubbel, tweede ronde:
Edwin Kempes/Dennis Van Scheppingen (Ned) - Gilles Elseneer/Orlin Stanoytchev (Bel/Bul)
7-5, 6-3
Ivo Heuberger/Attila Savolt (Zwi/Hon) - Juan Ignacio Carrasco/Martin Rodrigues (Spa/Arg/2)
6-4, 6-3
Juan Giner/Jerry Turek (Spa/Can) - Neville Godwin/Jason Smitch Weir (ZAf/1)
6-3, 6-2

Dubbel, eerste ronde:
Stephen Huss/Todd Perry (Aus) - Dominique Coene/Kristof Vliegen (Bel)
6-2, 6-7, 6-4
Neville Godwin/Jason Weir Smith (ZAf/ZAf/1) - Sander Groen/John Van Lottum (Ned/Ned)
6-7, 6-3, 7-5
Ivo Heuberger/Attila Savolt (Zwi/Hon) - Juan Ignacio Carrasco/Martin Rodrigues (Spa/Arg)
6-4, 6-3
Gilles Elseneer/Orlin Stanoytchev (Bel/Bul) - Ion Moldovan/Yuri Shukin (Roe/Rus/3)
1-6, 6-3, 7-6(7/5)
Juan Giner/Jerry Turek (Spa/Can) - Stefano Pescosolido/Vincenzo Santopadre (Ita/Ita)
6-4, 6-4

.

Nu in het nieuws