WTA Antwerpen: uitslagen tweede ronde

Print
Enkel, tweede ronde:
BR> Marie José Martinez (Spa) - Els Callens (Bel)
6-3, 6-4
Laurence Courtois (Bel) - Miroslava Vavrinec (Zwi)
3-6, 7-6 (7/5), 6-2
Klara Koukalova (Tsj) - Tatiana Perebiynis (Oek)
3-6, 6-3, 6-0
Eva Bes (Spa) - Kristie Boogert (Ned)
6-3, 4-6, 6-4
Virginia Ruano Pascual (Spa) - Adriana Gersi (Tsj)
6-3, 6-4
Barbara Rittner (Dui/5) - Lubomira Bacheva (Bul)
6-2, 7-6 (7/2)
Anna Smashnova (Isr/4) - Miriam Oremans (Ned)
6-3, 6-1
Ana Isabel Medina Garrigues (Spa) - Emilie Loit (Fra)
6-4, 6-1

Enkel eerste ronde:
Tatiana Perebiynis (Oek) - Tamarine Tanasugarn (Tha/1)
6-4, 4-6, 7-5
Els Callens (Bel) - Pavlina Nola (Bul)
6-2, 6-0
Laurence Courtois (Bel) - Alena Vaskova (Tsj)
7-6 (7/2), 5-7, 6-1
Klaso Koukalova (Tsj) - Tatiana Poutchek (WRu)
6-4, 6-1
Marie-José Martinez (Spa) - Andrea Glass (Dui)
6-4, 2-6, 7-5
Miriam Oremans (Ned) - Jana Nejedly (Can)
6-3, 6-0
Barbara Rittner (Dui/5) - Ludmilla Cervanova (Slo)
7-6 (8/6), 6-1
Ludmila Bacheva (Bul) - Evie Dominikovic (Aus)
6-1, 6-2
Kristie Boogert (Ned) - Cristin Torrens-Valero (Spa)
6-4, 6-0
Adrianna Gersi (Tsj) - Eun-Ha Kim (ZKo)
6-0, 6-2
Eva Bes (Spa) - Sarah Pitkowksi (Fra)
3-6, 6-1, 7-6 (7/5)
Virginia Ruano Pascal (Spa/8) - Sanchez Lorenzo (Esp)
6-1, 7-6 (7/2)
Mirolsava Vavrinec (Zwi) - Roda Tulyaganova (Oez/6)
6-2, 6-3
Anna Smashnova (Isr/4) - Tina Pisnik (Slo)
6-3, 6-1
Emilie Loit (Fra) - Sylvia Plischke (Oos)
6-4, 1-6, 6-2
Ana Isabel Medina Garrigues (Spa) - Jennifer Hopkins (VSt/2)
6-3, 6-1

Dubbel tweede ronde:
Janet Lee/Roda Tulyaganova (VSt/Oez) - Caroline Dhenin/Stéphanie Foretz (Fra)
6-3, 5-7, 7-5
Dubbel eerste ronde
Kristie Boogert/Miriam Oremans (Ned) - Eleni Danilidou/Caroline Schneider (Gri/Dui)
7-5, 7-6
Tatiana Perebiynis/Tatiana Poutchek (Oek/WRu) - Andrea Glass/Tina Pisnik (Dui/Slo)
6-2, 6-1
Laurence Courtois/Elena Tatarkova (BEL/Oek/4) - Samantha Reeves/Gisela Riera (VSt/Spa)
6-4, 6-2
Els Callens/Virginia Ruano-Pascual (BEL/Spa/1) - Evie Dominikovic/Renata Kolbovic (Aus/Can)
6-4, 6-4
Jelena Kostanic/Sylvia Plischke (Kro/Oos) - Elke Clijsters/Caroline Maes (Bel)
7-5, 6-1
Janet Lee/Roda Tulyaganova (Tai/Oez/3) - Sanchez Lorenzo/Mariam Ramon (Spa/Spa)
6-2, 7-5

.

Nu in het nieuws