Sint-Amands, het dorp van water en woord, organiseert opnieuw het literair festival Dichter bij Water. — © Joris Herregods
Puurs-Sint-Amands organiseert opnieuw literair festival Dichter bij Water
Sint-Amands (Puurs-Sint-Amands), het dorp van water en woord, organiseert opnieuw het literair festival Dichter bij Water. Op zondag 28 mei kunnen bezoekers genieten van een dag vol inspiratie en ontdekkingen.
Tijdens het literair festival Dichter bij Water staan verschillende activiteiten op het programma. “Naast de traditionele boekenmarkt ontdek je de verhalencaravan, de kiosk met afhaalpoëzie, een muzikale snoezelreis voor kinderen en hun ouders, een ligconcert enzovoort”, legt de gemeente uit.
Naast deze activiteiten ontdek je tijdens het literair festival de tentoonstelling When comes the flood van Rem van den Bosch. Zijn foto’s nemen je mee naar verschillende dorpen langs de Schelde. Op de foto’s is te zien hoe hoog het water zou staan als we niets ondernemen om de opwarming van de aarde tegen te gaan.
Het evenement is gratis te bezoeken op de kaai van Sint-Amands vanaf 9u tot 17u.
Hoofdpunten
E19 naar Antwerpen nog lange tijd volledig afgesloten na zwaar ongeval, ook in staart van file ongeval met drie vrachtwagens
ANTWERPEN LIVE. Volg hier het nieuws uit de stad Antwerpen
Twee kleuters en volwassene in levensgevaar, dader gevat: dit weten we al van mesaanval in speeltuin in Annecy
Nu je vanuit Antwerpen ’s nachts ook naar Berlijn kan treinen: is de slaaptrein naast klimaatvriendelijk, ook klantvriendelijk?