VIDEO. Veel knulliger wordt het niet! Onwaarschijnlijk eigen doelpunt in Litouwen
Zalgiris Kaunas tegen Zalgiris Vilnius in de Litouwse bekercompetitie: het is niet meteen de wedstrijd waarop de gemiddelde voetbalfan afstemt. Toch gaan de beelden van de 3-0 uit die wedstrijd de wereld rond, en wel omwille van de onwaarschijnlijke knulligheid ervan. De keeper van Zalgiris Vilnius trapte de bal namelijk pardoes tegen het achterhoofd van zijn verdediger, waarna de bal netjes in doel belandde. En de verdediger in kwestie, die moest even bekomen van de pijn (en misschien ook van de schaamte).
Maxime Caeyman
Hoofdpunten
LIVE CL. Kevin De Bruyne grapt over relatie met Haaland: “Neen, ben gelukkig met mijn vrouw”
De handshake komt er dit keer niet: De Bruyne en Lukaku tegenover elkaar in dé match van hun leven
Alvast één titel voor België: bestbetaalde winnaar van de Champions League is een landgenoot
Beerschot geeft oefenprogramma vrij: voorbereiding start op 22 juni, al negen oefenwedstrijden vastgelegd
MEER OVER Buitenlands voetbal
Einde verhaal na één seizoen? Bij goed bod mag toptransfer Charles De Ketelaere weg bij Milan: “Maakt geen deel uit van de toekomst”
Nederlandse doelman van Inter Miami zet vraagtekens bij komst van Lionel Messi: “Onze club is er niet klaar voor”
Hoe David Beckham voor een prikje Inter Miami kon kopen en daardoor nu Messi kan binnenhalen
Belgische transferkoorts in Frankrijk: ‘Lens weigert twee biedingen op Loïs Openda, Rennes wil de jackpot voor Jérémy Doku’