De zanger in betere tijden. — © Mart Hoogkamer
Nederlandse zanger Mart Hoogkamer stopt voor onbepaalde tijd met optreden: “Ik was aan het leven om te werken, terwijl het net andersom zou moeten zijn”
De Nederlandse zanger Mart Hoogkamer, vooral bekend van de meezinger Ik ga zwemmen… in Bacardi Lemon, stopt voor onbepaalde tijd met optreden. Zijn lichaam is te zwaar in het rood gegaan.
Via een bericht op zijn Instagram kondigde de Nederlandse artiest zijn muzikale pauze aan. De laatste tijd zat het op fysiek en mentaal vlak niet mee, en in overleg met de huisarts is beslist om alle activiteiten voorlopig stop te zetten. “Ik was aan het leven om te werken, terwijl het net andersom zou moeten zijn”, klinkt het. Voorlopig is de agenda al leeggehaald tot 1 juli, maar wellicht gaat de break nog een stuk langer duren. Het management van de zanger zegt dat Mart niet gelukkig is met alle annulaties die moeten gedaan worden, maar tegelijk ook inzag dat het op deze manier niet meer verder kon. Hoogkamer hoopt op begrip van iedereen.
Het is niet de eerste keer dat gezondheidsproblemen de zanger nekken. Amper een jaar geleden moest hij ook al een resem optredens afzeggen. Toen luidde het dat hij kampte met ernstige stemproblemen, vermoedelijk veroorzaakt door stress. Na het groot succes van Ik ga zwemmen... focuste Hoogkamer vooral weer op Nederland, al bleef een nieuwe grote hit voorlopig uit.
Hoofdpunten
Oekraïners uit Cherson getuigen over watersnood na vernietiging dam: “Dit is even erg als het begin van de oorlog”
LIVE. Oorlog tussen Rusland en Oekraïne: volg hier alle ontwikkelingen op de voet
Gevolgen van vernietiging dam zijn amper te overzien: hoe Oekraïne en het tegenoffensief verzuipen
DE INSIDER. Kolonel Kris Quanten: “Vernietiging stuwdam kan zich als boemerang tegen Rusland keren”
MEER OVER
Bart De Wever haalt zwaar uit naar CD&V-voorzitter Sammy Mahdi: “Plaatsvervangende schaamte”
N-VA-voorzitter Bart De Wever voelde “plaatsvervangende schaamte” bij het betoog waarin …
Beerschot wenst Antwerp proficiat met de dubbel: “Maar het kan snel keren, ook wij vechten terug”
Antwerp pakte het voorbije weekend een historische dubbel: beker en landstitel. Aartsrivaal …
Bart De Wever over aanpak Paul Gheysens van het ‘Mintjens-probleem’: “Weet niet of het helpt om mensen te dwingen om akkoord te gaan”
“Ik kijk met een kwaad oog naar de burgemeester.” Met die woorden trok Antwerpbaas Paul Gheysens …
Rammstein gaat beschuldigingen aan adres van zanger Till Lindemann zelf onderzoeken
De Duitse metalband Rammstein gaat de beschuldigingen tegen zanger Till Lindemann over zijn …