© Geert De Rycke
Lotto-Dstny haalt toptalent binnen: Ronde van Vlaanderen-winnaar Jarno Widar slaat beloften over en wordt prof
Jarno Widar is zo goed als rond met Lotto-Dstny, waar hij vanaf volgend jaar bij de profs gaat rijden. De tweedejaarsjunior uit Wellen verkiest om de U23-categorie over te slaan.
Widar, momenteel rijdend voor Crabbé Toitures-CC Chévigny, won dit seizoen Kuurne-Brussel-Kuurne en afgelopen zondag nog de Ronde van Vlaanderen met een solo. In de Franse Tour du Bocage et de l’Ermée pakte hij de slotrit en het eindklassement mee. De in november pas 18-jarige Widar is één van ’s lands beste juniores. Hij had aanbiedingen van verschillende Development Teams van Worldtourploegen, maar de Limburger verkiest Lotto-Dstny. Sponsor Dstny investeert ook mee in de jeugdploeg waar o.a. Arnaud De Lie leerde koersen. Zoals al eerder bekend rijdt leeftijds- en provinciegenoot Sente Sentjens de volgende drie jaar voor Alpecin-Deceuninck Development, waarmee hij ook van de echte profkoersen kan proeven.
Hoofdpunten
RECONSTRUCTIE. Zo haalde Primoz Roglic de Giro binnen: “Ik riep naar de mecanicien: fiets, fiets, fiets!”
VIDEO. Zoontje van Primoz Roglic steelt de show met innige knuffel en dansje met mama na Giro-triomf
Transfernieuws op D-Day: Antwerp grijpt naast Nederlander, Union krijgt stevige concurrentie voor toptalent
Heerlijke goal van Chadli levert geen zege op tegen efficiënt AA Gent
MEER OVER Wegwielrennen
VIDEO. Een F1-wissel versus slow motion: hoe Geraint Thomas cruciale seconden in rook zag opgaan tijdens fietswissel
Vrouw van Primoz Roglic kan Giro-triomf nog altijd niet goed vatten: “Wij hebben nog nooit zoiets als dit meegemaakt”
VIDEO. Zoontje van Primoz Roglic steelt de show met innige knuffel en dansje met mama na Giro-triomf
Vier jaar geleden was Viktor Verschaeve uit Burcht een grote wielerbelofte, tot een mysterieuze kwaal zijn droom doorprikte: “Er is geen dokter die ik niet gezien heb”