Hove blokkeert TikTok in zijn gebouwen.© RR

Hove blokkeert TikTok in gemeentelijke gebouwen

Hove -

Na Borsbeek en buurgemeenten Boechout en Lint heeft de gemeente Hove ondertussen ook een beslissing genomen in haar beleid rond het gebruik van TikTok. De Chinese app wordt binnen de werking van het gemeentebestuur geblokkeerd.

Filip Spoelders

De toegang tot TikTok wordt in alle gebouwen van het lokaal bestuur afgesloten. Het dataverkeer van de app wordt geblokkeerd op de netwerken waardoor TikTok binnen de gemeentelijke gebouwen niet kan werken.

Personeelsleden van Hove, zoals van de gemeente, het OCMW, de gemeenteschool en de gemeentelijke kunstacademie, krijgen een verbod om de app op hun werktoestellen te gebruiken.

Verder wordt aangeraden om TikTok niet te installeren of te gebruiken op persoonlijke toestellen met toegang tot interne overheidsnetwerken en -systemen.

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

MEER OVER Hove