Fietsen op het BMX-parcours is de eerste week van de paasvakantie nog niet mogelijk. — © Tommy Maes
BMX-parcours blijft eerste week paasvakantie gesloten
Balen -
Het BMX-parcours op sportsite De Bleukens in Balen is de eerste week van de paasvakantie gesloten, omdat er nog onderhoudswerken moeten plaatsvinden.
Die werken waren al eerder gepland, maar werden noodgedwongen uitgesteld wegens het aanhoudende regenweer van de laatste dagen.
Om te vermijden dat de delicate ondergrond van het BMX-parcours blijvend beschadigd raakt, blijft het terrein de eerste week van de paasvakantie te sluiten. Dat blijft het geval tot de weersomstandigheden het toelaten om het volledige parcours opnieuw te egaliseren. (mto )
Hoofdpunten
Afkeer tussen Gheysens en Mintjens doet Bosuildossier vastlopen: deze zes scenario’s kunnen nog oplossing bieden
ANTWERPEN LIVE. Volg hier het nieuws uit de stad Antwerpen
Bart De Wever over aanpak Paul Gheysens van het ‘Mintjens-probleem’: “Weet niet of het helpt om mensen te dwingen om akkoord te gaan”
STANDPUNT. Wat doet die lege tribune daar? Hoog tijd dat Mintjens zich soepeler opstelt als ze echt een hart heeft voor Antwerp