© AFP
Remco Evenepoel surprise van de chef voor de Ronde? Niets van aan: wereldkampioen vertrokken naar de Teide
Remco Evenepoel is vanmorgen naar de Teide afgereisd, waar hij een hoogtestage houdt met enkele jongens van de ploeg waaronder onder meer onze landgenoten Louis Vervaeke, Ilan Van Wilder en Pieter Serry. Pas enkele dagen voor Luik-Bastenaken-Luik van zondag 23 april komt de wereldkampioen van de vulkaan af.
In de Vlaamse Ardennen zoemde het zowaar bij sommige andere teams dat Remco Evenepoel wel eens de surprise van de chef voor zondag kon zijn. Bij Soudal – Quick-Step konden ze een schaterlach niet onderdrukken. “Ooit rijdt hij wel eens de Ronde van Vlaanderen, maar dit jaar niet”, zei de teamleiding.
Vrijdagmiddag maakt Patrick Lefevere pas zijn ploeg bekend voor de Ronde van Vlaanderen. Dat doet hij in de gebouwen van sponsor Quick-Step die een kwarteeuw sponsorschap viert. De zeven komen uit de negen namen Julian Alaphilippe, Kasper Asgreen, Kasper Pedersen, Yves Lampaert, Florian Sénéchal, Tim Declercq, Davide Ballerini, Bert Van Lerberghe en Tim Merlier, maar in principe vallen de Belgische kampioen en zijn lead-out af. Merlier reed donderdagmiddag wel de verkenning van de Ronde van Vlaanderen mee nadat hij eerst bij de kinesist was geweest om zijn door een val in Dwars door Vlaanderen geraakte heup te behandelen. De kans dat Merlier Roubaix rijdt, neemt daarentegen wel toe.
© BELGA
© BELGA
Hoofdpunten
COMMENTAAR. “Het klinkt hard, maar Eden Hazard is de grootste mislukte transfer in de geschiedenis van Real Madrid”
Officieel: Eden Hazard en Real Madrid gaan in onderling overleg uit elkaar, “pensioen behoort tot de mogelijkheden”
Shari Bossuyt op non-actief geplaatst na dopinggeval met letrozole, lotgenoot Toon Aerts: “Ik wist dat er nog zouden volgen”
Emotionele Toon Aerts roept op tot actie na nieuw Letrozole-geval van Shari Bossuyt: “Anders vallen er nog slachtoffers”
MEER OVER Wegwielrennen
Shari Bossuyt op non-actief geplaatst na dopinggeval met letrozole, lotgenoot Toon Aerts: “Ik wist dat er nog zouden volgen”
Dauphiné begint met tricky openingsrit: kan Menten zich in de groepsspurt meten met Hayter en Laporte?
Winnaar Heistse Pijl Olav Kooij over zijn toekomst: “Het is geen kleine beslissing die ik moet nemen maar dat is een luxepositie”
Julian Alaphilippe rijdt voor het eerst in drie jaar opnieuw de Dauphiné: “Ik voel me opnieuw goed, dat was toch wel een tijdje geleden”