De restaurantdag van KWB Geel Sint-Amands met Palmenmarkt is een jarenlange traditie. — © Hans Otten
KWB opent opnieuw restaurant met Palmenmarkt
Geel
Palmenmarkt betekent weer vijf dagen kermisplezier rond palmzondag. Naar goede gewoonte houdt KWB Geel Sint-Amands dan weer haar restaurantdag. Op zondag 2 april kan je u in de parochiezaal nabij het stadhuis op de Werft genieten van een heerlijk uitgebreid buffet, klaargemaakt door de eigen KWB-kookploeg. Die verwachten je tussen 12u en 13.30u. Volwassenen betalen 27,50 euro, kinderen tussen 6 en 13 jaar betalen 12,50 euro. Vooraf inschrijven is verplicht. (ho)
rudybelmans@hotmail.com, 0478.53.09.91
Hoofdpunten
Tania Mintjens, grondeigenaar van de Bosuil, spreekt voor het eerst: “Natuurlijk wil ik dat Gheysens zijn stadion kan bouwen, ik ben ook Antwerpfan”
DISCUSSIE. Na ultiem voorstel Tania Mintjes: moet Antwerpbaas Paul Gheysens hierop ingaan?
EXCLUSIEF. Dit is het ultieme voorstel van Tania Mintjens aan Paul Gheysens om uit de impasse van de Bosuilgronden te komen
De Wever diplomatisch over voorstel Mintjens om Bosuildossier op te lossen: “We bemiddelen enkel”