© Instagram @nuyttensi
Simon van Bazart stelt zoontje met naam en foto voor op Instagram: “Onze kleine prins”
Nadat hij vrijdag al met een korte video liet weten dat zijn eerste kindje geboren was, heeft Simon van Bazart nu de naam en het geslacht van de baby bekendgemaakt. Emir Nuytten, een zoontje, werd geboren op 21 maart. “Wat een beleving”, schrijft de gitarist.
Emir is het zoontje van Simon en zijn vriendin Hannan. De Bazart-gitarist noemt haar “de aller allerbeste mama”, hun zoontje “onze kleine prins”. Emir is dan ook een vorstelijke titel in het Arabisch. Het geboortekaartje is eveneens in oosters thema.
De kersverse vader is vervuld met liefde en trots, schrijft hij nog. “Wat een beleving.”
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hoofdpunten
GVA-ONDERZOEK. Airbnb en Booking.com misbruikt voor sekswerk: “Bij 8 op de 10 controles is er verdoken thuisprostitutie”
Prostitutie in Antwerpse flats die te huur zijn voor toeristen, bewoners gebouw ongerust: “Vreemde figuren komen en gaan”
STANDPUNT. De strijd tegen illegale prostitutie moet worden gevoerd
Antwerpen volgt Gent niet met speciaal verlof voor trans ambtenaren: “Geen onderscheid maken op basis van gender”
MEER OVER
Twee doden bij zwaar ongeval op E40: wagen raakt middenberm en wordt tegen brug gekatapulteerd
Bij een zwaar verkeersongeval op de E40 richting Brussel ter hoogte van Snellegem zijn …
Woning in Willebroek onbewoonbaar na hevige uitslaande brand
Het heeft donderdagochtend hevig gebrand in een woning in de Nonnenvijverstraat in Willebroek. De …
Video over Reuzegommers van YouTuber Acid offline gehaald
De veelbesproken video die de populaire YouTuber ‘Acid’ woensdag postte is offline gehaald. Voor …
“Zomer vol chaos” dreigt door stakende Franse luchtverkeersleiders
Ryanair-baas Michael O’Leary waarschuwt voor een “zomer vol chaos”, wanneer de Franse regering de …