Steffie, Alexandra en Alexia. — © Victoriano Moreno
Bakkerij Alexandra opent tweede zaak in Berchem: “Een voorproefje voor als ik de zaak ooit overneem”
Bakkerij Alexandra opent een nieuwe zaak in de Jan Moorkensstraat in Berchem. Naast brood en patisserie verkopen ze voortaan ook belegde broodjes en charcuterie. “We dachten al een tijdje aan het openen van een tweede winkel”, zegt Alexia Petropoulos.
Een tweede vestiging van bakkerij Alexandra opende maandag de deuren in de Jan Moorkensstraat waar tot voor kort bakkerij Verelst was. “We waren al even op zoek naar een goede locatie om een tweede bakkerij te openen”, vertelt Alexia. “Toen we dit pand zagen, waren we direct verkocht. We hebben stevig verbouwd en verkopen hier niet enkel brood en patisserie, maar ook charcuterie en belegde broodjes.”
Bakkerij Alexandra in de Jan Moorkensstraat. — © Victoriano Moreno
Ouders Sven en Alexandra openden vijftien jaar geleden hun eerste bakkerij Alexandra in de Lodewijk Van Berckenlaan in Berchem. Nu zal dochter Alexia de tweede zaak uitbaten samen met collega Steffie. “Ik vind het heel spannend”, zegt Alexia. “Mijn ouders hebben zo hard gewerkt om te staan waar we nu staan, dus ik wil me heel graag bewijzen in deze nieuwe zaak. Ik zie het als een voorproefje voor als ik de bakkerij ooit overneem.” (bekn)
Steffie, Alexandra en Alexia. — © Victoriano Moreno
Hoofdpunten
Antwerps restaurant overspoeld door negatieve recensies na ‘Reuzegom-video’ van Acid, advocaat stelt YouTuber in gebreke
PORTRET. Acid, de immens populaire Youtuber die (niet voor het eerst) in opspraak komt
Zo reageert Acid op dreigementen van advocaten Reuzegommers: “Ik ga de freshest suit in de rechtszaal hebben”
“Waarom krijgen ze zo’n lichte straf?” Wij beantwoorden de vragen na heisa rond proces-Reuzegom