Deze ‘zon’dag in één beeld: een hele dag in de regen wachten op de renners… en dan krijg je er nog een gigantische douche bovenop
Hondenweer in Gent-Wevelgem. Niet alleen voor de renners is het lastig, maar ook voor de vele wielerfans langs het parcours. Maar voor deze wielerfans loopt het wel helemaal de spuigaten uit, letterlijk dan. Net wanneer het peloton passeert, bezorgt de volgwagen van Team Arkéa Samsic hen een gigantische douche. Alsof ze zo al niet uitgeregend genoeg waren.
Jeroen De Pauw
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hoofdpunten
Paul Gheysens richt zich “met kwaad oog” naar burgemeester De Wever en (de zaakwaarnemer van) Mintjens: “Het stadionprobleem móét worden opgelost”
Calvin Stengs ziet een verlengd verblijf bij Antwerp wel zitten, maar: “Ik heb het niet in eigen handen”
HERBELEEF. Trésor kaapt de hoofdprijs weg op Pro League Awards, weer prijs voor Antwerp! Van Bommel is Trainer van het Jaar
Wie profiteert allemaal mee van het Antwerp-succes? “Ook de stad Antwerpen kan haar status hiermee opkrikken”
MEER OVER Wegwielrennen
Vince Mattens gaat Dylan Teuns achterna en wint op La Planche des Belles Filles: “Ik heb echt liggen aftellen naar de top”
Victor Campenaerts aangenaam verrast met prijs van de strijdlust: “De allermooiste koersdag van het jaar”
Mathieu van der Poel bevestigt deelname aan WK mountainbiken: “Ik kies bewust voor minder koersen en meer trainen”
Het gaat steeds beter met Bingoal WB-renner Julian Mertens na coma: “Zijn medicatie is verminderd en hij doet oefeningen in bed”