Het stukje groen tussen de Langstraat, Bakkerstraat en Maréestraat maakt deel uit van de ontwikkeling van de Moorkenssite — © Elien Van Wynsberghe
AG Vespa stelt plannen Moorkenssite voor aan de buurt op dinsdag 28 maart
Buurbewoners van het Moorkensplein krijgen op dinsdag 28 maart een toelichting over de plannen van de nieuwbouw op de site vlakbij. Opvallend is wel dat het enkel over een infomoment gaat, geen inspraakmoment. Nochtans is er veel protest in de buurt die hoopt op meer open ruimte.
De stad Antwerpen en haar vastgoedbedrijf AG Vespa werken samen aan een plan voor de ontwikkeling van de site rond het Moorkensplein. Tussen de Maréestraat, de Langstraat en de Bakkerstraat komt een nieuwbouwproject dat zowel een bibliotheek en kinderopvang moet huisvesten. Er wordt ook nieuwe, publieke ruimte voorzien.
Op dinsdag 28 maart, van 16 tot 19u, vindt er een infomoment plaats in wijkcentrum De Shelter (Langstraat 102). Daar geven de ontwerpers een toelichting bij de plannen en kan u ook terecht met vragen over de herontwikkeling van de site.
. jas
Hoofdpunten
Tania Mintjens, grondeigenaar van de Bosuil, spreekt voor het eerst: “Natuurlijk wil ik dat Gheysens zijn stadion kan bouwen, ik ben ook Antwerpfan”
Supportersfederaties Antwerp blij met voorstel Mintjens: “De bal is teruggekaatst. Dit geeft zuurstof aan overleg”
DISCUSSIE. Na ultiem voorstel Tania Mintjes: moet Antwerpbaas Paul Gheysens hierop ingaan?
Wie is die mysterieuze Tania Mintjens, de vrouw die weigert de heilige grond van de Bosuil te verkopen?