Kamal en Murat bij hun slagerij en kruidenafdeling. — © Filip Spoelders
Syrische vrienden openen supermarkt in Mortsel: “Variatie aan Belgische, Turkse en Syrische producten”
Verse Mortsel aan de Liersesteenweg is de nieuwe zaak van Syriërs Kamal Alkarat uit Koningshooikt en Murat Thaer uit Nijlen.
Nog geen twee maanden nadat meubelwinkel Teak Deco zijn toonzaal in Mortsel sloot, zit er al een nieuwe ondernemer in het pand. Verse Mortsel van Kamal en Murat brengt een internationaal aanbod van voedingsproducten naar de stad.
“We waren al even op zoek naar een pand waar we deze winkel konden onderbrengen. Deze locatie is helemaal geschikt om onze klanten te ontvangen voor hun dagelijkse aankopen. We bieden alle mogelijke voedingswaren aan met ook een halal slagerij, brood en een afdeling voor groenten en fruit”, geven de zakenpartners aan.
Verse Mortsel komt in de plaats van Teak Deco. — © Filip Spoelders
Met aandacht voor hun roots brengen ze specialiteiten van verschillende landen bij elkaar. “Verse Mortsel staat voor producten uit België, maar ook uit Turkije, Syrië en andere Arabische streken. Wij zijn afkomstig uit dezelfde Syrische stad, maar we wonen al vele jaren in België.”
Verse Mortsel is voorlopig iedere dag van 8 tot 20 uur open. Achteraan het gebouw is er gratis parking.
Hoofdpunten
GVA-ONDERZOEK. Airbnb en Booking.com misbruikt voor sekswerk: “Bij 8 op de 10 controles is er verdoken thuisprostitutie”
Prostitutie in Antwerpse flats die te huur zijn voor toeristen, bewoners gebouw ongerust: “Vreemde figuren komen en gaan”
STANDPUNT. De strijd tegen illegale prostitutie moet worden gevoerd
Antwerpen volgt Gent niet met speciaal verlof voor trans ambtenaren: “Geen onderscheid maken op basis van gender”
MEER OVER Mortsel
Nieuw technisch centrum van Stad Mortsel zal deze zomer klaar zijn
Inclusief festival Grenzeloos brengt De Romeo’s, Pat Krimson en Sergio naar Bar Brial in Mortsel
Veertigjarig popkoor Tosàngana krijgt Dieter Troubleyn op bezoek in Mark Liebrecht Schouwburg
Stefan Vermeulen uit Dieseghemwijk is uitgeroepen tot Beste Buur van Mortsel