© eva
Communicanten kunnen zich laten fotograferen in sportcentrum
Beerse
Het lokaal bestuur van Beerse stelt op zaterdag 15 april het zwembad en het sportcentrum van Beerse in de Rerum Novarumlaan gratis ter beschikking voor het nemen van communie- of lentefeestfoto’s.
Gezinnen kunnen op die dag foto’s in het zwembad, squashbox of sporthal maken, eventueel met mascotte Baboe of als zeemeermin. De kandidaten moeten wel hun eigen fotograaf meenemen. Er zijn tijdsblokken gereserveerd van telkens een half uur, vanaf 9u tot 11.30u. het eerste om 9u, het laatste om 11.30u. Online inschrijven is verplicht en nog mogelijk tot maandag 10 april. (bvdl)
www.uitinbeerse.be/communiefoto
Hoofdpunten
Ruim 800.000 vrachtwagens minder, toch brengt kilometerheffing recordbedrag op én is er niet minder file
Oekraïens tegenoffensief schakelt versnelling hoger: “Ze hebben verschillende offensieve opties”
EU-lidstaten bereiken na jaren onderhandelen akkoord over nieuw asiel- en migratiebeleid
ASSISEN. Exen delen pijnlijke verhalen van Jurgen Demesmaeker: “Hij duwde me van de trappen omdat hij dacht dat ik hem aan het bedriegen was, terwijl hij mij bedroog”