De groep acteurs die het blijspel op de planken brengen met links regisseur Marie-Louise Vochten. — © rr
Wat is de heilzame werking van appelsap: blijspel van Sterlicht
‘De heilzame werking van appelsap’ is een komisch blijspel van Hugo Renaers. Onder leiding van regisseur Marie-Louise Vochten wordt dat door Sterlicht op de planken gebracht.
Lena is het favoriete nichtje van Wilfried, een gepensioneerd zakenman, die onder de sloef ligt van zijn vrouw Adele. Bruce, de zoon van een senator, is volgens Adele de ideale huwelijkskandidaat voor Lena. Maar ziet Lena zelf dat wel zitten? En wat heeft appelsap daarmee te maken? Dit is waar het blijspel om draait. Het wordt vertolkt door Bo Anthonissen, Lowie Anthonissen, Lander De Bruyn, Evy De Bruyn, Ruud Van Geloven, Silke Van Gelooven, Sofie Lecluyse, Maxime Joris, Lore Joris, Hugo Monsieur, Walter Messiant, Rietje van Gastel, Patrick Van Dievoort, Dieter Jacobs en Wendy De Hart-Laenen.
De voorstellingen gaan door op 24 en 25 maart 2023 om 20 u, en op 26 maart 2023 om 14 u in de Godelievezaal, Achter d’Hoven 63 te Wuustwezel. De toegangsprijs bedraagt 10 euro of 9 euro voor kinderen tot 12 jaar en 60-plussers. Je kan plaatsen reserveren via de website www.sterlicht.be of telefonisch via 0493/702243 (op werkdagen van 19 tot 22u) of of via e-mail: tickets@sterlicht.be . Voor de late beslissers zijn er misschien nog wel kaarten aan de kassa te verkrijgen. (vw)
Hoofdpunten
“Dit is echt geen verstandige zet”: militair expert over droneaanval op Moskou
Club Brugge staat te koop: Bart Verhaeghe en andere aandeelhouders willen club gedeeltelijk of helemaal verkopen
Brigitta Callens praat voor het eerst over nieuwe liefde Filip: “Een warme family-man”
Het leven leek mooi te lopen voor Liese, en toen kreeg ze plots zware diagnose: “Maar ik ga nog álles uit het leven halen”
MEER OVER Culturele aanraders
Veertigjarig popkoor Tosàngana krijgt Dieter Troubleyn op bezoek in Mark Liebrecht Schouwburg
Ingrid maakt mooie beeldjes van Nicole en Hugo: “Ik bewonder ze beiden, voor hun levenslust”
Knstwrk lanceert krant in aanloop naar nieuw kunstproject in Fort 5 van Edegem
Veertiende editie van ’t Waait in ’t Park voor de eerste maal georganiseerd door Waaiende Woorden