De deelnemers konden op hun eigen ritme de kermisattracties beleven. — © rr
183 personen met beperking genieten van kermis
Mol -
183 personen met een beperking namen maandag deel aan ‘Kermis en Handicap’ op de kermis van Mol Jaarmarkt. Dankzij de vrijwillige inzet van tientallen foorkramers konden ze op hun eigen ritme de kermisattracties beleven.
Speciaal voor de gelegenheid stond ook de muziek wat stiller en werd het een prikkelarme kermisdag. Daarbovenop werden de deelnemers getrakteerd op lekkere smoutebollen, snoepgoed en suikerspinnen. De namiddag werd gezellig afgesloten met een drankje in Hotel Corbie.
Kermis en Handicap is een jaarlijks initiatief van de adviesraad voor personen met een beperking, de foorkramers en het gemeentebestuur. (mto )
Hoofdpunten
“Waarom krijgen ze zo’n lichte straf?” Wij beantwoorden de vragen na heisa rond proces-Reuzegom
CD&V-voorzitter Mahdi neemt het in Tiktok-video op voor Acid, Peter De Roover verbijsterd: “Ik kan dit niet geloven”
Antwerps restaurant overspoeld door negatieve recensies na ‘Reuzegom-video’ van Acid, advocaat stelt YouTuber in gebreke
Van Quickenborne na Reuzegom-filmpje van influencer Acid: “Laat je niet laten verleiden tot Tiktok-justitie”