© REUTERS
“Een typisch man-vrouw-ding”: Ben Affleck onthult details over ongemakkelijk momentje met Jennifer Lopez tijdens Grammy’s
Ben Affleck heeft eindelijk gereageerd op het virale Grammy-moment toen de camera’s op hem en zijn vrouw Jennifer Lopez gericht waren en ze ruzie leken te hebben. De acteur noemt het een “typisch man vrouw-ding”.
“Ik zag Trevor Noah, de presentator van de Grammy’s, aankomen en ik had zo iets van: oh my god. Ze waren ons aan het filmen, maar dat wist ik niet. Ik leunde tegen haar en zei: Zodra ze draaien, glijd ik van je weg en laat ik je naast Trevor zitten.” Daarop antwoordde Lopez heel duidelijk: “Je kan dat fucking beter niet doen.”
“Ik had een goede tijd op de Grammy’s. Mijn vrouw ging ernaartoe en ik dacht: er zal goede muziek zijn, het zal misschien leuk zijn”, zei Affleck waarna hij vertelde over de kritiek die hij gekregen had op zijn ‘resting bitch face’.
“Ze zeiden: Hij is dronken. Ik vond dat interessant. Want dan stel ik me de vraag of het al dan niet verstandig is om over je verslaving te praten want er is veel medeleven. Maar er is ook nog steeds een enorm stigma dat vaak nogal remmend werkt”, zei hij. Affleck worstelde in het verleden met alcoholmisbruik.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hoofdpunten
Twee verdachten blijven in de cel na verijdelde aanslag in Borgerhout
Beelden opgedoken van incident met 3-jarig kind in show Theo Maassen: “Wat een idee”
Wout van Aert legt uit waarom hij zege in Gent-Wevelgem aan Laporte schonk: “Het was een makkelijke beslissing”
Familie doodongerust nadat Davy (34) uit het niets opgepakt wordt in Mexico: “Waren het zelfs echte politieagenten?”
MEER OVER
Nijlen nog niet zeker van behoud na nipte nederlaag: “Maar één helft was op niveau”
Na een wedstrijd met twee gezichten bleef Nijlen zaterdagavond ontgoocheld en punteloos achter. …
Nog geen akkoord in zicht bij begrotingscontrole: maandag gaan ze onder spanning verder
Bij de begrotingscontrole is het tot een clash gekomen tussen premier De Croo en de PS over de …
EK KWALIFICATIES. Engeland makkelijk voorbij Oekraïne, blamage voor Denemarken en IJsland scoort er zeven
Engeland heeft zondag ook zijn tweede EK-kwalificatiewedstrijd (groep C) gewonnen. Het was op …
REEKSOVERZICHT 2DE AFDELING: Erpe-Mere United zeker van degradatie, RFC Wetteren springt weer naar barrageplaats
FC Lebbeke deed in de B-reeks een slechte zaak in de degradatiestrijd met een 2-0-nederlaag op …