© EWT
Lierse heeft buscombi en 560 zitplaatsen beschikbaar voor trip naar Freethiel
Lierse K. gaat vrijdag op zoek naar een stunt op de Freethiel, waar een SK Beveren in volle promotiemodus zal wachten.
Voor deze uitwedstrijd is een combiregeling van kracht voor de geel-zwarte supporters. De Pallieters dienen de verplaatsing dus te maken via een erkende supportersclub. Wie hieromtrent bijkomende info wil kan zich wenden tot supportersverbond@lierse.com.
SK Beveren stelde 560 zitplaatsen ter beschikking aan 15 euro per ticket voor volwassenen en 8 euro voor jongeren onder 16 jaar. De Waaslanders laten nog weten dat de Freethiel een cashless stadion is. Aan drank- en eetpunten kan louter via bancontact worden betaald.
LEES OOK. Lierse K wint voor het eerst in Promotion Play-offs: “Eindelijk levert onze dominantie punten op!”
MEER OVER Challenger Pro League
Meer sportnieuws
Malinwa volgt voorbeeld Bondsparket en trekt naar BAS tegen beslissing om Charleroi - KV Mechelen te laten herspelen
Het Bondsparket tekent beroep aan bij het Belgisch Arbitragehof voor de Sport (BAS) tegen de …
Geen Rode Duivels, geen probleem: Dries Mertens geniet van welverdiende vakantie met vrouw en kind tijdens interlandbreak
Dries Mertens werd door nieuwbakken bondscoach Domenico Tedesco niet …
Van meer transparantie eisen tot zelf “rotte appel” genoemd worden: dit was het beleid van Peter Bossaert als CEO van de voetbalbond
Hij was iemand die diversiteit bracht en onze voetbalbond een nieuwe …
Belgische voetbalbond zet CEO Peter Bossaert aan de deur na crisisvergadering
De Belgische voetbalbond heeft CEO Peter Bossaert ontslagen en dat één dag na de crisivergadering …
Vrouwlief Oumi deelt WhatsApp-gesprek met winnende ‘hubby’ Remco Evenepoel: “Bedankt voor alles, babe”
Remco Evenepoel snelde woensdag op indrukwekkende wijze naar zijn eerste …
Gisele Bündchen reageert op roddels over reden voor scheiding van Tom Brady: “Het was niet zo zwart-wit”
Topmodel Gisele Bündchen heeft in een interview met Vanity Fair gekwetst gereageerd op de roddels …
Mats Sterkens en Mathias Nys verlengen bij Lyra-Lierse
Na het vertrek van Quinten Van Goylen (SK Heist) en Jaric Schaessens (RC Mechelen) maakt …
The making of Jumbo-Visma (deel 3): Moneyball, de transferpolitiek helemaal omgooien met een crossertje en een ex-schansspringer
Een sprinter met een gebroken knieschijf. Een ex-schansspringer die zwaar gevallen is. Een …
In afwezigheid van Lotte Kopecky wil Shari Bossuyt wil voor Belgische triomf zorgen in Classic Brugge - De Panne: “De ideale voorbereiding voor Gent-Wevelgem”
Geen Lotte Kopecky in de Classic Brugge - De Panne, dus zijn alle Belgische …
Antwerpenaar Ken De Feyter droomt van Paralympische Spelen in Parijs
Ken De Feyter won op het circuit van Zolder een tijdrit over 25 km. Die was georganiseerd voor …