© rtv
Beelden opgedoken van schietincident Ravels
Er zijn beelden opgedoken van de schoten die donderdagavond laat zijn gelost vanuit een rijdende auto op de Grote Baan in Ravels. Er werd rond 23.45u twee keer gevuurd vanuit een wagen die in de richting van Oud-Turnhout reed. Wie geschoten heeft en waarom, wordt nog onderzocht.
redBron: rtv
LEES OOK. Onbekenden schieten vanuit auto in Ravels: “Geen kogelhulzen of inslagen aangetroffen”
Eerder zei het parket al dat er geen kogelhulzen of kogelinslagen waren aangetroffen. Wie het doelwit is geweest, is daarom ook niet duidelijk.
“We zijn voorlopig geen verdachten op het spoor”, zei Kristof Aerts van het Antwerps parket.
Of het schietincident zich mogelijk in het drugsmilieu afspeelt, kan het parket nog niet zeggen. “Het onderzoek loopt”, klinkt het.
Hoofdpunten
An Lemmens opnieuw in de clinch met Woefkesranch: “Ze is nog nooit bij ons geweest, wij krijgen nu doodsbedreigingen”
Onze reporter neemt afscheid van ‘ballonnenmeisje’ Lara: “Ze kroop onder mijn vel, om er nooit meer weg te gaan”
Vader van Sanda Dia “diep teleurgesteld” door uitspraak: “Door de KU Leuven is de waarheid niet aan de oppervlakte gekomen”
VDAB begeleidt recordaantal langdurig zieken terug naar werk, Celine (39) gaat na 5,5 jaar weer aan de slag: “Mijn zelfvertrouwen is nu groter”
MEER OVER Uitgelicht
‘Prinses Lara’ (3) verliest strijd tegen leukemie: “Ze heeft gevochten als een leeuw”
An Lemmens opnieuw in de clinch met Woefkesranch: “Ze is nog nooit bij ons geweest, wij krijgen nu doodsbedreigingen”
Speelt Romelu Lukaku binnenkort voor… Juventus? “Chelsea denkt aan ruildeal tussen Vlahovic en Lukaku”
Kelly Claessens (41) over het succes van vastgoedprogramma’s, kleur bekennen én Debbie Travis: “Er zit veel miserie verborgen achter de gevels van huizen”