Sami Djadi (Zelzate) speelde een verdienstelijke partij tegen zijn ex-ploeg.© photo Marc Van Hecke

Voetbal

OVERZICHT: Alle uitslagen en doelpuntenmakers van afgelopen weekend in de Oost-Vlaamse voetbalreeksen

Hieronder vind je een overzicht van alle uitslagen en doelpuntenmakers van afgelopen weekend in het Oost-Vlaamse voetbal.

1STE NATIONALE

La Louvière - SK Heist 6-2

7’ Badibanga 1-0, 14’ Soumaré 2-0, 23’ Gueulette 3-0, 60’ Badibanga 4-0, 62’ Pau 5-0, 65’ Peers 5-1, 86’ Bangoura 6-1 en 87’ Colman 6-2.

Sporting Charleroi B - KVK Ninove 3-1

8’ Romero 0-1, 17’ Muland Kayij 1-1, 77’ Mbeng 2-1 en 87’ De Moerloose 3-1.

Mandel United - Winkel Sport 0-3

16’ Sula 0-1, 52’ Clyncke 0-2, 74’ Kudimbana 0-3.

Hoogstraten VV - Francs Borains 0-1

1’ Boulanger 0-1.

Rupel Boom - Olympic Charleroi 1-3

24’ Race 0-1, 45’ Bah 1-1, 77’ Dahmane 1-2 en 87’ Rivollier 1-3.

Thes Sport - URSL Wezet 2-1

18’ Mbuyi-Mbayo 1-0, 50’ Voca 2-0 en 65’ El Harrak 2-1.

Young Reds Antwerp - Patro Eisden 0-2

45’ Renson 0-1 en 84’ Kis 0-2.

FC Knokke - Dessel Sport 4-1

27’ en 44’ Sula 1-0 en 2-0, 54’ Kasmi 2-1, 64’ en 85’ Sula 3-1 en 4-1.

OH Leuven B - KVK Tienen 2-1

26’ Zimmerman 1-0, 37’ Claes 1-1 en 83’ Vancamp 2-1.

FC Luik - Jong AA Gent 4-1

17’ Mputu (strafschop) 1-0, 32’ Van Hauter 1-1, 34’ Mputu 2-1, 49’ Perbet 3-1 en 64’ Mouschamps 4-1.

2DE AFDELING VV A

KVK Westhoek - SC Dikkelvenne 1-2

31’ Mazouz 0-1, 33’ Mahieu 1-1 en 36’ Mazouz 1-2.

SV Oostkamp - Jong Essevee 0-2

31’ Demuynck 0-1 en 80’ Wulleman 0-2

SV Oudenaarde - Erpe-Mere United 4-1

18’ Demets 1-0, 29’ Rodrigo de Oliveira 1-1, 39’ Demets 2-1, 61’ Heirwegh 3-1 en 71’ Van Herreweghe 4-1.

RC Gent - Jong Cercle 1-0

49’ Vankerkhoven 1-0.

Eendracht Aalst - KRC Harelbeke 1-4

2’ Kasmi 0-1, 15’ Van den Eynde 1-1, 39’ Santens 1-2, 71’ Van Damme 1-3 en 92’ Vanhulle 1-4.

FC Merelbeke - KM Torhout 2-1

7’ Van Laere 1-0, 31’ Pyck 1-1 en 64’ Van Laere 2-1.

Olsa Brakel - RFC Wetteren 1-2

67’ Dib 0-1, 79’ Willemyns 0-2 en 85’ Habbas (pen) 1-2.

KVV Zelzate - SC Lokeren-Temse 0-4

8’ Boulaouli 0-1, 52’ en 64’ Van Moerzeke 0-2 en 0-3, 69’ Vermeiren 0-4.

Sparta Petegem - FC Gullegem 0-2

16’ Braekeveld 0-1 en 78’ Vancraeyveldt 0-2

3DE AFDELING VV A

Eendracht Aalter - VW Hamme 1-4

7’ Van Osselaer 0-1, 39’ Smet 0-2, 48’ Vercauteren 1-2, 56’ Smet 1-3 en 76’ Van Osselaer 1-4.

SK Roeselare-Daisel - Eendracht Wervik 1-2

14’ Kimvwidi 1-0, 32’ Vandepitte 1-1 en 40’ Devacht 1-2.

Tempo Overijse - Jong Lede 2-1

22’ Cocchiere 1-0, 54’ Van Peteghem 1-1 en 59’ Houssane 2-1.

Voorde-Appelterre - Avanti Stekene 2-2

12’ Van der Wilt 1-0, 18’ Verspeten 1-1, 71’ Tresignie 2-1 en 85’ Verspeten 2-2.

FC Eppegem - SC Wielsbeke 1-2

12’ Van Steenwinkel 1-0, 35’ Wullaert 1-1 en 86’ Verstraete 1-2.

KVE Drongen - Wolvertem Merchtem 1-0

24’ Van Buyten 1-0.

Elene-Grotenberge - HO Kalken 2-2

6’ Van der Sypt 1-0, 12’ Cnockaert 1-1, 34’ Bonny (pen) 1-2 en 80’ Vermeer 2-2.

1STE PROVINCIALE

Exc. Mariakerke - FC Heikant-Zele: 3-0

23’ Van Cauwenberge 1-0, 28’ Dekeyser 2-0 en 67’ Decorte 3-0.

Svelta Melsele - SKN Sint-Niklaas: 5-0

3’ Aps 1-0, 49’ Braem 2-0, 54’ Van Bergen 3-0, 75’ Muyshondt 4-0 en 81’ Goossens 5-0.

DT Borsbeke - SK Berlare: 1-0

35’ Van den Steen 1-0.

Vlaamse Ardennen - HRS Haasdonk: 1-1

54’ Raaymakers 1-0 en 90’ Vandenabeele 1-1.

SV Zottegem - KVV Sint-Denijssport: 7-1

16’ Deleenheer (pen) 1-0, 33’ De Leeuw 2-0, 40’ De Witte 3-0, 44’ Van den Noortgate 4-0, 51’ De Meyer 4-1, 75’ Heymans 5-1, 82’ Claus 6-1 en 89’ Deleenheer 7-1.

Eendracht Zele - KSK Beveren: 1-1

40’ Van Ransbeeck 1-0, 70’ Pieren 1-1.

FC Kleit - SK Munkzwalm: 0-1

15’ Rasschaert 0-1.

SK Denderhoutem - Grembergen: 1-0

89’ Vaeyens 1-0.

2DE PROVINCIALE A

FC Latem - FC Lembeke: 3-2

3’ Desmaele 1-0, 39’ Van Lerbeirghe 1-1, 69’ Rijckaert 2-1, 89’ Van Lerbeirghe 2-2 en 91’ Deceuninck 3-2.

SVK Maldegem - VSV Gent: 7-0

34’, 38’, 47’, 52’ en 72’ Persan 1-0, 2-0, 3-0, 4-0 en 5-0, 79’ Roels (pen) 6-0 en 87’ Persan 7-0.

FCE Meetjesland - FC Destelbergen: 0-3

15’ Owusu 0-1, 35’ Lescrauwet 0-2 en 88’ Speltdooren (pen) 0-3.

Sparta Ursel - FC Poesele: 1-3

57’ Welvaert 0-1, 60’ Van De Voorde 0-2, 65’ Welvaert 1-2, 80’ Verlodt 1-3.

FC Sleidinge - VK Knesselare: 0-1

55’ Hooreweghe 0-1.

FC Assenede - LS Merendree: 0-1

22’ Beerens 0-1.

FCG Sint-Laureins - Lovendegem: 3-3

3’ Ercaliskan 0-1, 4’ Hertschap (pen) 0-2, 15’ en 35’ Van Wynsberge 1-2 en 2-2, 48’ De Kesel 3-2, 90’ Lambrecht 3-3.

Zeveren Sportief - SK Bellem: 4-0

11’ en 22’ De Smul 1-0 en 2-0, 55’ Goossens 3-0, 58’ Steyaert 4-0.

2DE PROVINCIALE B

Kluisbergen Sportief - E. Houtem: 3-0

29’ Everaert 1-0, 33’ Pauwels 2-0 en 89’ Huin 3-0.

TK Meldert - Olsa Brakel B: 0-2

81’ De Rijck 0-1 en 84’ Haegeman 0-2.

Laarne-Kalken - Geraardsbergen: 3-2

4’ en 19’ Pauwels 1-0 en 2-0, 23’ Machtelinckx 2-1, 49’ Van Acoleyen 2-2, 62’ De Ridder 3-2.

St. Denderleeuw - Osta Meerbeke: 1-0

29’ Van Den Steen 1-0.

Eendracht Winnik - KSV Maarkedal: 5-0

33’ Gombault 1-0, 43’ Deblander 2-0, 45’ Dupont 3-0, 53’ Deblander 4-0, 76’ Deblander 5-0.

FC Edeboys - Nokere-Kruishoutem: 2-3

7’ Clinckemaillie 0-1, 39’ Deweer 0-2, 49’ Bonte 0-3, 57’ Blanckaert 1-3, 70’ Schouppe 2-3.

KWIK Eine - KVV Schelde: 1-0

65’ Vankeymeulen 1-0.

Sparta Wortegem - KSV Melsen: 2-1

5’ Vantieghem 1-0, 22’ Martens 2-0, 35’ Trossaert 2-1.

2DE PROVINCIALE C

SK Kemzeke - SV Zaffelare: 0-5

13’ Maebe 0-1, 32’ Baeyens 0-2, 60’ De Smet 0-3, 62’ Maebe 0-4 en 82’ De Smet 0-5.

KFC Vrasene - KSK Kieldrecht: 4-3

4’ Da Cunha 1-0, 9’ Van Guyse 1-1, 22’ De Saegher 2-1, 24’ De Rop 2-2, 27’ Konrad 3-2, 48’ De Saegher 4-2 en 85’ Rijsbrack 4-3.

Waasmunster - KAV Dendermonde: 11-0

5’ Stobbelaar 1-0, 11’ Maes 2-0, 19’ D’Hooghe 3-0, 27’ Benamar 4-0, 32’ Geenen 5-0, 48’ Lefevere 6-0, 51’ Neus 7-0, 69’ De Coninck 8-0, 76’ en 80’ Kudher 9-0 en 10-0, 88’ Vertenten 11-0.

E. Bazel - Dynamo Beervelde: AFGELAST

SKL Doorslaar - KSK Kallo: 2-1

45’ De Keersmaeker 1-0, 69’ Öz 2-0, 70’ Boughza 2-1.

Sint-Gillis-Waas - KV Sint-Gillis-D.: 4-2

42’ Thyssen 1-0, 49’ Rogge 1-1 (pen), 55’ en ‘70 De Moor 2-1 en 3-1, 78’ Rogge 3-2, 90’ Thyssen 4-2.

White Boys - Juventus Schoonaarde: 1-2

26’ Delclef 0-1, 30’ De Witte 1-1, 74’ De Grove 1-2.

FCH Sinaai - JV Kruibeke: 0-3

8’ Schroyens 0-1 (own), 68’ Matthijssens 0-2, 75’ Vermeiren 0-3.

3DE PROVINCIALE A

VK Watervliet - FC Kaprijke-Bentille: 5-1

7’ Huyghe 1-0, 13’ De Guchtenaere 2-0, 21’ Baeke 3-0, 55’ Pauwels (pen) 4-0, 81’ Bastien 4-1 en 82’ Dellaert 5-1.

Evergem-Center - E. Hansbeke: 0-2

55’ en 69’ Dierick 0-1 en 0-2.

Evergem 2020 - SK Lochristi: 4-1

2’ Van Hove (own) 1-0, 19’ Ghyselinck 1-1, 46’ Brouwers 2-1, 73’ Verbrugge 3-1 en 76’ De Witte (own) 4-1.

St. Muide Gent - WS Lotenhulle: 5-1

2’ Vermeeren 1-0, 12’ en 15’ De Wilde 2-0 en 3-0, 20’ Vermeeren 4-0, 33’ De Clerck 4-1 en 52’ Vermeeren 5-1.

Sint-Kruis-Winkel - KVV Zomergem: 8-0

11’ Van de Velde 1-0, 21’ 37’, 38’, 50’, 58’, 65’ en 75’ Verstraeten 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0 en 8-0.

Heusden Sport - KSK Vinderhoute: 3-2

18’ Van Den Noortgaete 0-1, 45’ Van Doorne 0-2, 54’ De Wilde 1-2, 69’ De Jaeger 2-2, 81’ Daemers 3-2.

FAC Waarschoot - SK Wachtebeke: 0-0

Dar. Maria-Aalter - Belzele Evergem: 0-2

45’ Smekens 0-1, 80’ Schauvliege 0-2.

3DE PROVINCIALE B

Cercle Melle - Olsene Sportief: 3-0

44’ De Decker 1-0, 46’ en 52’ Mouton 2-0 en 3-0.

VC Nazareth-Eke - Eendracht Vinkt: 2-0

12’ Thielemans (pen) 1-0 en 61’ De Clercq 2-0.

Jong Zulte - E. Moortsele: 3-1

2’ De Vleeschauwer (own) 1-0, 8’ De Pril 1-1, 46’ Vanhuyse 2-1 en 60’ Dentijn 3-1.

ESA Bottelare - FC Latem B: 2-1

56’ De Smedt 0-1, 65’ Lenaert 1-1 (pen), 80’ De Paepe 2-1.

VC Zwijnaarde - E. Machelen: 1-0

9’ Cornelis 1-0.

Huise-Ouwegem - Gijzel-Oosterzele: 1-2

32’ D’Hanis-Dick 1-0, 45’ Van Caenegem 1-1, 51’ De Vroe 1-2.

Tenstar Melle - JV De Pinte: 0-0

FC Gavere-Asper - HT Zwijnaarde: 1-1

13’ Van Schoorisse 1-0, 45’ Van Herzeele 1-1.

3DE PROVINCIALE C

Breivelde-Zottegem - KFC Petegem: 6-0

5’ Moreels 1-0, 14’ en 30’ Speltinckx en 3-0, 47’ Delplace 4-0, 75’ Malaquias 5-0 en 85’ Moreels 6-0.

VV Horebeke - Moerbeke-G’bergen: 1-0

46’ Bettens 1-0.

VC Sparta Bevere - SV Zottegem B: 2-0

41’ Doublet 1-0 en 86’ Liveyns 2-0.

KSK Zingem - SV Everbeek: 1-0

89’ Renaer 1-0.

VV Volkegem - FC Kluisbergen: 5-1

17’ Mondjoy 1-0, 27’ Holvoet 1-1, 47’ Radaj 2-1, 64’ en 66’ Mondjoy 3-1 en 4-1, 85’ Hellemonds 5-1.

EC Oudenhove - St. Michelbeke: 3-3

19’ De Winne 1-0 (pen), 46’ Aelvoet 2-0, 48’ Michel 3-0, 53’ De Maeyer 3-1, 67’ Duynslaegher 3-2, 82’ Bauters 3-3.

Wilskracht Idegem - FC Velzeke: 3-1

4’ Van Den Berghe 1-0, 9’ Neckebroeck 2-0, 39’ De Wael 3-0, 90’ Van De Walle.

E. Deftinge - Elene-Grotenberge B: 2-3

1’ Teirlinck 0-1, 29’ Van Gucht 1-1, 69’ en 86’ Cocquyt 1-2 en 1-3, 92’ Petroca 2-3.

3DE PROVINCIALE D

Eendracht Winnik B - FCW Gijzegem: 4-2

32’ Limbourg 1-0, 35’ Wachtelaer 2-0, 44’ Uwitonze 2-1, 58’ Kosynsky 3-1, 78’ Baeyens 4-1 en 88’ Van Handenhove (pen) 4-2.

SK Wichelen - KVVE Massemen: 1-1

54’ Roggeman 1-0 en 72’ Roesens 1-1.

KVK Ninove B - FC Doggen: 1-0

3’ Hemerijckx 1-0.

VJ Baardegem - VK Nederhasselt: 2-1

46’ Meskens 0-1, 61’ en 66’ De Neef 1-1 en 2-1.

SK Erembodegem - W. Hofstade: 1-3

24’ Keymeulen 0-1, 48’ Bambust 0-2, 64’ Moens (pen) 1-2, 76’ Neckebroek 1-3.

SK Herdersem - SK Aaigem: 1-1

58’ Van Doosselaer 0-1, 80’ Prekadini 1-1.

Herzele-Ressegem - FC Smetlede: 3-0

2’ Welleman 1-0, 26’ De Moor 2-0, 82’ D’Hauwers 3-0.

Sint-Antelinks - Kersken-Haaltert: 5-3

10’ Van Melkebeke 1-0, 17’ Cosyns 2-0, 38’ Renders 3-0, 47’ Mattheus 3-1, 64’ Osei 4-1, 71’ Cosyns 5-1, 72’ Brijs 5-2, 74’ Kiekens (pen) 5-3.

3DE PROVINCIALE E

SKV Overmere - Svelta Melsele B: 2-3

26’ Audenaert (pen) 1-0, 32’ De Ben (pen) 1-1, 49’ Van Moere 1-2, 60’ Maes 2-2 en 75’ De Cleene 2-3.

Rangers Opdorp - SKL Doorslaar B: 4-3

4’ Maes 0-1, 36’ De Smedt 1-1, 38’ en 52’ Buggenhout 1-2 en 1-3, 63’ De Smedt 2-3, 71’ Roelands 3-3, 79’ Vervondel 4-3.

KFC Moerbeke - FC Eksaarde: 2-0

29’ Verplancke 1-0, 93’ Van Driessche 2-0.

KSK Klinge - VKS Hamme-Zogge: 3-2

11’ Schippers 1-0, 75’ Hadouch 1-1, 87’ Van Gysel 2-1, 88’ Sens 2-2, 89’ Van Dyck 3-2.

KVK Robur - Eendracht Buggenhout: 1-1

45’ Heyvaert 0-1, 64’ De Cock 1-1.

SK Oudegem - WS Meerdonk: 2-1

5’ El Madani 0-1, 7’ Aeti 1-1, 56’ De Muyter 2-1.

OB Lebbeke - FC Rupelmonde: 3-1

30’ Brijs 0-1, 33’ Redant 1-1, 61’ Raiss 2-1, 77’ Trienpont 3-1.

4DE PROVINCIALE A

E. Hansbeke B - VKA Middelburg: 2-0

33’ Van Laecke 1-0 en 76’ Vanhullebus 2-0.

SKV Oostakker - Excelsior Donk: 14-0

2’ Luyten 1-0, 5’ Vanden Broecke (own) 2-0, 7’ en 10’ Van Damme 3-0 en 4-0, 13’ Verackx 5-0, 30’, 33’, 48’ en 60’ Van Holderbeke 6-0, 7-0, 8-0 en 9-0, 76’, 78’ 80’ en 84’ Es 10-0, 11-0, 12-0 en 13-0, 86’ Martiny 14-0.

FC Rooigem - KFC Heusden Sport B: 3-3

31’ Bracke 0-1, 46’ Gyau 1-1, 47’ Delongie 2-1, 65’ Mestdagh 2-2, 76’ Delongie 3-2 en 86’ Mestdagh 3-3.

FC Anatolia Gent - K. Bassevelde: 4-2

1’ Van Overloop 0-1, 16’ Vandenbroucke 0-2, 28’ Orhan 1-2, 59’ en 71’ Bayram 2-2 en 3-2, 85’ Vardar 4-2.

FC Gent City - FCG Sint-Laureins B: 1-3

32’ De Cock 0-1, 65’ Constandt 0-2, 68’ Lacaeyse 0-3, 70’ Celik 1-3.

Balgerhoeke - FC Dampoort Gent: 1-3

9’ Cetinkaya 0-1, 45’ Arici 0-2, 59’ Emeksiz 0-3, 67’ Vernaet 1-3.

VSV Gent B - FCA Gent: 10-0

17’, 23’ en 40’ Vanhuffel 1-0, 2-0 en 3-0, 60’ Taslidere (own) 4-0, 66’, 72’ en 77’ Vanhuffel 5-0, 6-0 en 7-0, 78’ en 84’ Vanduyfhuys 8-0 en 9-0, 87’ De Buck 10-0.

Destelbergen B - Laarne-Kalken B: 3-2

17’ en 60’ Sedeyn 1-0 en 2-0, 63’ Van Den Bergh 2-1, 80’ Spruyt 2-2, 90’ Sedeyn 3-2.

4DE PROVINCIALE B

E. Vinkt B - Ooidonck Leerne: 0-3

34’, 51’ en 81’ Wulteputte 0-1, 0-2 en 0-3.

HT Zwijnaarde B - VV 9000 Gent: 0-2

16’ Delbeke 0-1 en 90’ Hoebeke 0-2.

Nokere-Kruishoutem B - Zevergem: 2-4

14’ Janssens 0-1, 18’ T. Verstraete 0-2, 23’ A. Verstraete 0-3, 43’ Sylla 1-3, 63’ De Boever (pen) 2-3 en 90’ Brants 2-4.

KVV Windeke - ESA Bottelare B: 2-2

14’ Nevejans 1-0, 33’ Vanlangenhove 1-1, 54’ Verstuyft 2-1 en 70’ Ryckbosch 2-2.

JV De Pinte B - Sparta Petegem B: 1-7

32’ De Cuyper 0-1, 34’ en 42’ Van Thuyne 0-2 en 0-3, 49’ De Kocker 0-4, 82’ Achtergaele 1-4, 85’ Laroche 1-5, 87’ De Cuyper 1-6 en 90’ De Waele 1-7.

Gijzel-Oosterzele B - Nazareth-Eke B: 2-1

24’ Stevens (own) 0-1, 60’ Droesbeke (pen) 1-1, 84’ Van De Vijver 2-1.

SK Merelbeke - Jong Zulte B: 0-2

87’ en 93’ Coussens 0-1 en 0-2.

4DE PROVINCIALE C

FC Velzeke B - Kluisbergen Sp. B: 1-3

16’ Noreilde 0-1, 20’ Vandercasseyen-Smarandoiu 1-1, 57’ De Leeuw 1-2 en 90’ Noterman 1-3.

SK Opbrakel - KSK Zingem B: 5-1

2’ Maes 1-0, 17’ Vekeman 2-0, 55’ Maes 3-0, 58’ Vekeman 4-0, 72’ Van den Meersschaut 5-0 en 85’ Van Hecke 5-1.

Racing Strijpen - FC Bonanza: 3-6

6’ en 11’ De Zutter 1-0 en 2-0, 12’ Van Der Biest 2-1, 18’ De Raeve 3-1, 32’ Enghels 3-2, 67’ Maes 3-3, 73’ en 81’ Paternoster 3-4 en 3-5, 82’ Rousseau 3-6.

Geraardsbergen B - Sparta Bevere B: 2-4

13’ Verstraeten 0-1, 25’ Mohamed 1-1, 42’ Matthijs 2-1, 75’ en 79’ Duwijn 2-2 en 2-3, 90’ Haegeman 2-4.

Michelbeke B - SK Munkzwalm B: 0-8

36’ Cruypelinck 0-1, 40’ Petit 0-2, 60’ Minnaert 0-3, 72’ Odevaert 0-4, 75’ Hebbelinck 0-5, 76’ Pandelaere 0-6, 80’ en 80’ Hebbelinck 0-7 en 0-8.

WK Sint-Goriks - EC Oudenhove B: 4-0

5’ Merchiers 1-0, 20’ Porrez 2-0, 40’ Deneyer 3-0, 47’ Van Audenhove 4-0.

FC Zegelsem - Racing Mater: 1-2

40’ Schiettecatte 0-1, 67’ De Vogelaere 0-2, 69’ Maroye (pen) 1-2.

FC Ronse - WIK Boekel: 0-6

23’ Pede 0-1, 43’ Debast 0-2, 48’ Antoin 0-3, 63’ Pede 0-4, 76’ en 82’ Volckaert 0-5 en 0-6.

4DE PROVINCIALE D

Voorde-Appel. B - Herzele-Ress. B: 7-1

3’ Rouckhout 1-0, 30’ Van den Bulcke 2-0, 57’ Rouckhout 3-0, 63’ Civuadi Civuadi 4-0, 72’ Van Geyt 4-1, 77, 80’ en 90’ Van den Bulcke 5-1, 6-1 en 7-1.

KVVE Massemen B - KVV Schelde B: 3-0

1’ Schamp 1-0, 8’ Kennof 2-0 en 50’ Schamp 3-0.

E. Houtem B - E. Buggenhout B: 7-1

23’ De Winter 1-0, 24’ Van Driessche 2-0, 49’ Ost 3-0, 54’, 56’ en 59’ Van Nuffel 4-0, 5-0 en 6-0, 61’ Ringoot 6-1 en 70’ Van Nuffel 7-1.

J. Schoonaarde B - Nieuwerkerken: 2-2

14’ Adams 0-1, 23’ Van de Putte 0-2, 80’ De Saedelaere (pen) 2-1 en 90’ Schreurs 2-2.

VK Jong Neigem - KFC Baasrode: 1-6

21’ Van Bellingen 1-0, 30’, 48’ en 53’ Van Acoleyen 1-1, 1-2 en 1-3, 66’ De Mey 1-4, 74’ Bonduelle 1-5, 75’ Van Acoleyen 1-6.

Rapide Ophasselt - Sint-Antelinks B: 5-4

16’ Verstraeten 0-1, 25’ Vanbaeden 0-2, 44’ Verbeeren 1-2, 50’ Verstraeten 1-3, 60’ Kiekens 2-3, 70’ Willekens 2-4, 75’ Luysterman 3-4, 80’ Saeys 4-4, 90’ Pira 5-4.

Koboz United Aalst - KSC Moorsel: 2-4

37’ Brusselmans 0-1, 47’ Piquer 0-2, 61’ en 63’ Brusselmans 0-3 en 0-4, 75’ Lancinet (pen) 1-4, 76’ Bakr 2-4.

KSK Vlierzele - TK Meldert B: 2-0

22’ Evrard 1-0, 81’ Van Doorsselaere.

4DE PROVINCIALE E

Sint-Pauwels - VK Tielrode: 5-0

24’ Van Malderen, 72’, 75’, 78’ en 80’ Vereecken 2-0, 3-0, 4-0 en 5-0.

SKN Sint-Niklaas B - Orly St.-Niklaas: 6-2

21’ Vermorgen 1-0, 23’ Benali 2-0, 32’ Nowogorski 2-1, 55’ De Wilde 3-1, 70’ en 74’ Vermorgen 4-1 en 5-1, 82’ Majewski 5-2 en 90’ Kabuya 6-2.

Bosdam Beveren - SVH Waasmunster: 2-0

49’ Peeters 1-0 en 75’ Van Raemdonck 2-0.

FC Sint-Niklaas - FC Hoogeinde: 2-3

7’ Van Mullem 0-1, 26’ en 36’ Trentels 1-1 en 2-1, 43’ Van der Stighelen 2-2 en 71’ Kaplan 2-3.

HRS Haasdonk B - WS Sombeke: 1-1

36’ Verhulst 0-1 en 43’ Behiels (pen) 1-1.

PD Kruibeke - FC Daknam: 2-3

30’ De Bock 0-1, 32’ Bram 1-1, 48’ Hubrechts 2-1, 65’ en 66’ De Bock 2-2 en 2-3.

Vos Reinaert - Blauw Wit Temse: 1-5

30’ Speleman 1-0, 50’ Ketels 1-1, 52’ Badreddine 1-2, 54’ De Maeyer 1-3, 65’ Van Isterdael 1-4, 88’ Delaruelle 1-5.

Lokeren-Temse B - SV Zaffelare B: 1-2

2’ Vispoel 0-1, 8’ Van Baeveghem 0-2, 77’ Abdul-Karimu 1-2.

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners