In totaal verschijnen 150 leerlingen op het podium. — © Filip Spoelders
IN BEELD. Leerlingen van basisschool van Sint-Gabriël schitteren tijdens hun musical
Tijdens een generale repetitie vrijdagmiddag toonden de leerlingen van basisschool Sint-Gabriël uit Boechout dat ze klaar zijn voor de drie musicalvoorstellingen die ze gaan spelen.
Alle leerlingen van het vierde, vijfde en zesde leerjaar, in totaal 150 kinderen, hebben een rol te spelen. Acteren, zingen of dansen, het komt allemaal aan bod tijdens hun musical Jungle Beat met het aanstekelijke deuntje Gaan, gaan met die banaan.
De leerlingen van het eerste, tweede en derde leerjaar zorgden ondertussen voor een gezellig ingerichte foyer. Deze zal zich vrijdagavond, zaterdagnamiddag en -avond helemaal vullen met nieuwsgierige ouders, grootouders, familie en vrienden. De sporthal van de lagere school van het Sint-Gabriëlcollege is namelijk drie keer uitverkocht voor de musical.
© Filip Spoelders
© Filip Spoelders
© Filip Spoelders
© Filip Spoelders
© Filip Spoelders
© Filip Spoelders
© Filip Spoelders
© Filip Spoelders
© Filip Spoelders
© Filip Spoelders
Hoofdpunten
ANTWERPEN LIVE. Volg al het nieuws uit Antwerpen hier op de voet
Verslagen reacties op afgelasting van iftar voor lgbtq-moslims in De Roma na bedreigingen: “Zó’n pijnlijke nederlaag”
Valse rijbewijzen blijken slechts topje van ijsberg bij jonge ‘ondernemer’ uit Knokke die ruim 700.000 euro achterover drukte
Ex-werknemers Plopsa teleurgesteld ondanks ontslag van CEO: “Geen enkel woord van excuses voor de slachtoffers. Dat is wrang”
MEER OVER Boechout
Mortsel, Boechout, Hove en Kontich vormen samen de Zuidrandwippers tijdens het kampioenschap Tegelwippen
Meer dan vier miljoen euro Vlaamse subsidies voor uitbreiding van Sint-Gabriëlcollege
Parkeerfaciliteiten bouwproject De Ideale Woning op site Midden steunen op deelwagens
Privébedrijf TaaS installeert tegen september trajectcontroles in Boechout