© blg
GO!-scholen zoeken extra personeel
De GO!-scholengroep Het Leercollectief, met 27 basis- en secundaire scholen in de regio Dendermonde, Hamme, Lokeren, Moerbeke en Wetteren op 30 maart de derde editie van hun jobevenement.
“Op 1 februari telden we 352 leerlingen meer dan vorig jaar. Op 10 jaar tijd is ons leerlingenaantal met 37,88 procent gestegen. Intussen telt onze scholengroep 7.852 leerlingen”, vertelt algemeen directeur Tania De Smedt van Het Leercollctief. “Een cruciale rol is hierin weggelegd voor onze onderwijsprofessionals. Omdat we zo sterk groeien, hebben we steeds nieuwe vacatures. ”
Tijdens de coronapandemie is de scholengroep daarom met een online jobevent gestart. “Dat was toen de enige optie”, zegt De Smedt. “Maar de deelnemers waren zo enthousiast over het concept omdat onze scholen in de regio erg verspreid liggen. Iedereen kan op deze manier heel eenvoudig aansluiten en kennismaken met Het Leercollectief.”
Het jobevent gaat door op 30 maart om 18.30 uur. Inschrijven kan via: https://het-leercollectief.webinargeek.com/jobevent
Hoofdpunten
Na de anticlimax op de Bosuil: “Antwerp heeft de spelers én het niveau om er zondag in Genk weer te staan”
Amir Bachrouri versus online bagger in ‘Helden Van Het Internet’: “Dus dat ‘onnozelaarke’ wordt echt serieus genomen?”
Vader vermoorde Tamara dankt aanwezigen op emotionele wake voor zijn dochter: “De urne gaat mee naar Thailand zodat ze voor altijd bij mij kan zijn”
Baandancing De Toverfluit moet nu echt sluiten: “We vinden het erg voor de klanten, maar corona heeft te veel kapot gemaakt”