© BELGA
Shane McLeod vertrekt opnieuw bij de Red Lions, ook assistent-coach Craig Fulton weg
De assistent-coaches Shane McLeod en Craig Fulton verlaten de Red Lions, de Belgische nationale mannenhockeyploeg, zo maakte de Belgische Hockeyfederatie vrijdag bekend.
Fulton gaat in de toekomst aan de slag als hoofdcoach bij India. McLeod ziet voor zichzelf een toekomst als clubtrainer, bij de Duitse topper Hamburger Polo Club. De Belgische federatie gaat op zoek naar de geschikte vervangers, om hoofdcoach Michel van den Heuvel bij te staan.
McLeod keerde vorig jaar terug bij de Red Lions, maar dan als assistent. De jaren voordien had hij de Lions als hoofdtrainer naar een wereldtitel, Europese titel en olympisch goud geleid. Na de triomf in de Japanse hoofdstad nam de Nieuw-Zeelander afscheid. Hij wou een ‘sabbatical’ houden en terugkeren naar zijn geboorteland. Met McLeod erbij werden de Belgische hockeymannen begin dit jaar vicewereldkampioen in India.
Hoofdpunten
REACTIES. Lierse wijst naar de scheids na strenge rode kaart: “Eén man heeft de boel verpest”
VIDEO. Zeer strenge rode kaart doet Lierse K. de das om tegen Club NXT
Westerlo kan top vier nu wel vergeten: Charleroi komt in de toegevoegde tijd winnen in het Kuipje
REACTIES. Twee discutabele fases in het nadeel van Westerlo: “Moeilijk te vatten”
MEER OVER Hockey
IJshockeyploeg Antwerp Phantoms strijdt dit weekend om kampioenstitel
De VAR gedoemd om te mislukken in het voetbal? Deze topsporten tonen nochtans al jaren hoe het wél kan
Red Lions probleemloos naar kwartfinales WK indoor hockey na winst tegen Namibië
Red Lions opnieuw in België na zilver op WK: “Hard terugslaan! En dat mag met olympisch goud”