© EPA
Yanina Wickmayer bereikt tweede ronde in Macon
Yanina Wickmayer (WTA 246) heeft zich woensdag geplaatst voor de tweede ronde van het ITF-toernooi in het Franse Macon (hard/40.000 dollar). Ze won met twee keer 6-3 van de Italiaanse qualifier Federica Di Sarra (WTA 636).
Bron: BELGA
In de achtste finales wacht de Spaanse Leyre Romero Gormaz (WTA 172), het achtste reekshoofd.
Later op de dag speelt Magali Kempen (WTA 207) in de eerste ronde tegen de Nederlandse Arantxa Rus (WTA 116), het tweede reekshoofd.
In het dubbelspel vormt Kempen een duo met de Zwitserse Xenia Knoll. Als vierde reekshoofd waren ze vrij in de eerste ronde. Hun eerste tegenstanders zijn de Britse Yuriko Lily Miyazaki en de Zwitserse Ylena In-Albon.
Hoofdpunten
COMMENTAAR. “Nu is bevestiging nodig, Rode Duivels: één zwaluw maakt nog geen mooie lente”
Is een transfer straks een beloning voor Dodi Lukebakio’s werklust? “Als die omhaal tegen Nederland er was ingegaan...”
Sebastiaan Bornauw keert dinsdag (even) terug naar oude liefde: “Mijn Duits is goed genoeg om met de bondscoach te praten”
BEKIJK. 65.000 uitzinnige fans zien WK-revelatie Marokko Brazilië kloppen in oefenduel