Miss België Chayenne Van Aarle reageert na zwaar ongeval: “Ik was niet met mijn gsm bezig”
Miss België Chayenne Van Aarle (23) heeft voor het eerst gereageerd sinds haar zwaar verkeersongeval van dinsdag. “Het is een mirakel dat ik er zo licht vanaf ben gekomen”, zegt ze vanop haar ziekenbed.
Het ongeluk deed zich dinsdagnamiddag voor op de E17 richting Antwerpen. Chayenne reed er met hoge vaart in op een vertragende vrachtwagen vlak voor de afrit van Kruibeke. Haar wagen werd herleid tot schroot en Chayenne raakte gekneld. Pas na meer dan een half uur konden de hulpdiensten haar bevrijden.
Een dag na het ongeval doet ze haar verhaal: “Ik lig momenteel nog op intensive care en heb veel hoofdpijn, maar al bij al gaat het goed met mij.” De lichamelijke schade valt gezien de ernst van het ongeluk mee: een hersenschudding, een paar sneeën in het aangezicht, enkele gekneusde wervels, blauwe longen en een blauw oog.
In de eerste berichten over het ongeval werd nochtans gemeld dat Chayenne in kritieke toestand verkeerde. Ook de foto’s van het ongeval doen vermoeden dat ze erg veel geluk heeft gehad. En dat beseft Chayenne zelf ook: “Het is een mirakel dat ik er zo licht vanaf gekomen ben.”
“Balans in mijn leven zat niet juist”
De precieze omstandigheden van het ongeval worden nog onderzocht. Zelf weet Chayenne ook niet goed wat er gebeurd is, maar ze ontkent wel de geruchten dat ze op haar gsm zou hebben gezeten. “Mensen denken dat meteen, maar dat klopt niet. Ik herinner me het allemaal niet meer, maar als ik er nu over nadenk denk ik dat ik weet wat het probleem was. De balans in mijn leven zat niet juist. Er was te veel druk en ik dacht te veel na over wat mensen over me dachten.”
“Ik ben heel spiritueel, dus ik ben van mening dat alles met een reden gebeurt. Mijn ongeval is een les voor mij en anderen: houd controle over je balans. Want als je gestrest of vermoeid in de auto zit, is dat even gevaarlijk als op je gsm zitten of rijden onder invloed.”
Als haar toestand stabiel blijft, mag Chayenne morgen weer het ziekenhuis verlaten. Zaterdag werd ze normaal gezien verwacht bij de finale van Miss België 2023. Chayenne zou er haar kroontje doorgeven aan een nieuwe Miss, maar door haar verwondingen zal ze vermoedelijk niet aanwezig kunnen zijn op het evenement. “Stiekem hoop ik er nog op, maar ik ga de dokters laten beslissen.”
Organisatrice Darline Devos heeft al laten weten dat ze Chayenne er sowieso toch op een bepaalde manier bij wil hebben: “De videoclip van haar nieuwe single laten we als openingsact op groot scherm zien.”
Hoofdpunten
“We zijn nu beter dan gewone burgers”: Wagner-rekruten getuigen over de oorlogsgruwel en hun loyauteit
“We zien dat vaker”: ‘shrinkflation’ in opmars, kleinere verpakking én hogere prijs
Raoul d’Udekem d’Acoz, oom van koningin Mathilde, overleden
Wat doen Vlaamse comedians als er jonge kinderen in de zaal zitten? Alex Agnew: “Ik waarschuw ouders met een grappige noot”
MEER OVER
Een avond in het spoor van Sam Gooris: “Voor één soort publiek treed ik niet meer op”
Bijna vijftig is hij. En ze blijven hem vragen. Voor een personeelsfeest, bal van de …
Van soap naar zeep: actrice Britt Van der Borght brengt met Zoppa natuurlijke zepen op de markt
Alsof je badkamer een kuuroord is, waar handen wassen een heerlijke beleving is. Dat effect …
“We zien dat vaker”: ‘shrinkflation’ in opmars, kleinere verpakking én hogere prijs
De aandacht voor de stijgende prijzen is wat geluwd, maar we krijgen vaker te maken met …
OVERZICHT. De uitslagen en doelpuntenmakers van zaterdagavond in de Antwerpse voetbalreeksen
Hieronder vind je een overzicht van alle uitslagen en doelpuntenmakers van een drukke …