Miss België Chayenne Van Aarle zwaargewond na ernstig ongeval op E17: “Zware hoofdwonde en breuken, maar ze klinkt strijdvaardig”
Miss België Chayenne Van Aarle (23) is dinsdagmiddag betrokken geraakt bij een zwaar auto-ongeval op de E17 in Kruibeke. De Antwerpse raakte gekneld en kon pas na een half uur worden bevrijd. Ze werd zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. “Ik ben een strijder, ik overleef alles”, vertelde ze tegen haar vriend Nicolas Geniets.
Het ongeval op de E17 in Kruibeke richting Antwerpen gebeurde rond 13.30 uur. “In de staart van de file kwamen een auto en een vrachtwagen in botsing”, zegt woordvoerder Jonathan Pfund van de federale politie. “De bestuurster zat gekneld in haar voertuig en moest bevrijd worden door de brandweer.” Ze kreeg ter plaatse eerste zorgen toegediend door een mug-arts.
Volgens de eerste berichten werd Van Aarle, die alleen in de wagen zat en onderweg was naar haar woonst op Linkeroever, in levensgevaar naar het Middelheimziekenhuis in Antwerpen gebracht, maar die informatie werd intussen bijgesteld. Ze heeft een zware hoofdwonde en rugletsel opgelopen en voorts vooral breuken en snijwonden. “Chayenne heeft veel verwondingen opgelopen, maar verkeert niet in levensgevaar. Haar toestand is stabiel”, laat haar vriend Nicolas Geniets weten aan onze redactie. “Ik sprak haar al kort, maar ze herinnert zich niets. Haar moraal zit gelukkig goed. ‘Ik ben een strijder, ik overleef alles’, zei ze.”
Chayenne enkele dagen geleden met haar vriend Nicolas Geniets. — © BELGA
Door het ongeval waren een tijdlang drie rijstroken versperd. De wagen van Van Aarle moest getakeld worden. Het verkeer kon enkel langs de uitvoegstrook passeren. Iets voor 16 uur kon de federale wegpolitie de rijbaan opnieuw vrijgeven. Er staat een file van voor Haasdonk.
Miss België-verkiezing
Chayenne Van Aarle geeft komende zaterdag haar Miss België-titel en kroontje door, dan wordt haar opvolgster gekozen. Intussen bekijkt Darline Devos hoe de galashow van komende zaterdag in Plopsaland in De Panne moet worden bijgestuurd. Ze heeft uitstel overwogen, maar doet dat vooralsnog niet. “Dat is niet echt mogelijk, vrees ik. De zaal ligt vast, en ook de agenda’s van de kandidaten en de andere gasten spelen.”
De show op zich zal wel aangepast moeten worden. “Want Chayenne zou erg aanwezig zijn in de voorstelling. Ze zou twee keer live zingen, de presentatie backstage voor haar rekening nemen en een interview geven bij een filmpje over het kasteel waar ze opgroeide”, aldus Devos nog.
© ypw
© ypw
© ypw
© ypw
Hoofdpunten
Nieuwe aanslag verijdeld in Borgerhout: “burgers” dragen onderschepte bommenlegger over aan politie
Met de weekendtrein van Mol naar Antwerpen: “We hopen dat jullie straks allemaal een klacht indienen”
Onwettige pensioenvergoeding niet de enige keer dat Siegfried Bracke extra langs de kassa passeerde
Yorick (48) heeft nog weken te leven en maakt laatste culinaire roadtrip van ster na ster: “We zaten allemaal te huilen aan tafel”
MEER OVER
Zinkgat op Sint-Amandsesteenweg: straat maandag hele dag afgesloten
De Sint-Amandsesteenweg in Bornem zal maandag een hele dag worden afgesloten om een zinkgat te …
Weer doet Cars 4 Charity in het water vallen
Tientallen mensen laten hun caravan en kampeerwagen wegen: “Nu alles in orde is, kunnen we veilig op vakantie vertrekken”
Meer dan dertig mensen laten dit weekend hun caravan of kampeerwagen wegen op de weegbrug op de …
(Voorlopig) Geen zomerbar dit jaar
Het is hoogst twijfelachtig dat in Aartselaar dit jaar nog een zomerbar zal worden georganiseerd. …