Anderlecht reageert verontwaardigd na kritisch artikel: “Eenzijdig beeld op basis van selectieve en anonieme bronnen”
Anderlecht heeft verontwaardigd gereageerd op het artikel in weekblad Humo waarin een ontluisterend beeld van de interne keuken van de club wordt geschetst. Vooral niet-uitvoerend voorzitter Wouter Vandenhaute en zijn beleid komen niet goed uit het artikel. “Anderlecht wenst zich te distantiëren van het eenzijdig beeld dat op basis van selectieve en anonieme bronnen wordt geschetst van het beleid”, staat er te lezen in de reactie van de club.
“Het artikel bevat onwaarheden en de club is verontwaardigd over het gebruik van termen als nazi en psychopaten”, reageert Anderlecht ook nog. “Het beeld van een club die op drift is en van een hoofdeigenaar die de club wil verkopen staat haaks op de realiteit van vandaag. Het huidig management draagt transparant bestuur hoog in het vaandel en wenst met de nodige rust en sereniteit verder te bouwen aan de toekomst.”
In Humo worden Wouter Vandenhaute en voormalig CEO Peter Verbeke door een anonieme ex-medewerker onder andere “les deux psychopathes” genoemd. Er worden ook vragen gesteld bij de verloning van Vandenhaute. Die factureert jaarlijks 500.000 euro aan de club via zijn Huppeldepup NV, een vennootschap op naam van hemzelf en zijn vrouw Catherine Van Eylen.
MEER OVER Jupiler Pro League
KV Mechelen: Da Cruz debuteert voor Kaapverdië, Boateng trefzeker bij nationale U18
Westerlo: Reynolds peuzelt met de Verenigde Staten Grenada op
DISCUSSIE. Begrijp jij dat sportsectoren verbod op gokreclame willen tegenhouden?
Ruud Vormer door politierechtbank na nog geen minuut vrijgesproken: “Geen enkel bewijs voor”
MEER OVER VOETBAL
OVERZICHT. De uitslagen en doelpuntenmakers van zaterdagavond in de Antwerpse voetbalreeksen
Gezien, Rode Duivels? Aanvalslustig Duitsland klopt Peru in oefeninterland
Engels international mist selectie bijna door telefoon van bondscoach niet op te nemen: “Wat voor zwendel is dit”
Hugo Broos en Zuid-Afrika winnen niet van Liberia, William Balikwisha (Standard) maakt debuut bij Congo
“Er is weer meer beleving rond de Rode Duivels”: Belgische fans zijn hoopvol (ondanks afgelaste training)