Werken op komst. — © rr
Zwarthoutstraat wordt aangesloten op riolering
De Zwarthoutstraat, op de grens van Kontich en Duffel, wordt dit voorjaar uitgerust met riolering. Daarmee wordt nog een ‘missing link’ in het rioleringsstelsel weggewerkt.
De straat die op de grens van de twee gemeenten ligt, is nog een van de weinige straten zonder riolering. In samenspraak met Pidpa is door de twee gemeentebesturen beslist de straat heraan te leggen. Het merendeel van de kosten nemen rioolbeheerder Pidpa en de gemeente Duffel voor hun rekening. Voor Kontich gaat het om een bijdrage van 25.000 euro.
Met de rioleringswerken gaat ook een vernieuwing van het wegdek gepaard. Aan het tracé verandert er niets. De straat wordt niet breder gemaakt en ook de grachten blijven behouden of waar mogelijk zelfs vergroot.
(bar)
Hoofdpunten
Krachtige ontploffing in Osystraat in Antwerpen door explosief: 20 woningen beschadigd
Minister Verlinden over zware aanslag nabij Rooseveltplaats: “Ongelooflijk, elke buurt in Antwerpen kan getroffen worden”
IN BEELD. Zo groot is schade door explosief in buurt nabij Rooseveltplaats: gat in gevel, ruiten aan diggelen
VIDEO. Antwerpse politie over zware ontploffing: “Schade in vier straten, we onderzoeken dit primair binnen drugsmilieu”