© Brussels Airport
Eerste geautomatiseerde winkel geopend op Brussels Airport
Op de luchthaven Brussels Airport kunnen reizigers voortaan ook bier en chocolade kopen in een geautomatiseerde winkel. De gekozen producten worden automatisch herkend met behulp van 3D-camera’s en intelligente meubels, waarna de reiziger kan afrekenen aan een betaalterminal. Uitbater Lagardère Travel Retail Belgium werkt ervoor samen met het IT-bedrijf Atos.
Passagiers kunnen de winkel binnengaan door hun instapkaart te scannen. De technologie houdt bij welke producten ze van de schappen nemen - ze moeten dus niet worden gescand -, en aan de betaalterminal kunnen ze het overzicht controleren en hun aankopen betalen. Er is ook een QR-code waarmee de klanten op hun smartphone kunnen volgen welke producten geregistreerd worden.
De winkel ‘Quick N’ Easy’ bevindt zich in pier A, waar de Schengen-vluchten vertrekken op Brussels Airport.Het geautomatiseerde verkooppunt werd de voorbije weken al getest.
Lagardère Travel Retail Belgium baat een dertigtal winkels uit. Die zijn vooral in de luchthaven van Zaventem gevestigd, maar enkele ook in de luchthaven van Charleroi en in het station Brussel-Zuid.
© rr
© rr
Hoofdpunten
Rode Duivels leggen Duitsland over de knie na magisch eerste halfuur, De Bruyne opnieuw de geniale architect
Bondscoach Tedesco is tevreden, maar ziet nog ruimte voor verbetering: “We moeten kwaliteit 90 minuten lang volhouden”
ONS OORDEEL. Koning Kevin is terug! En twee Rode Duivels mogen daar hun voet zelfs bijna naast zetten
REACTIES. De Bruyne: “Goed om te zien dat we zo goed kunnen spelen, leuke match”
MEER OVER
Reko-jeugd wint zes provinciale titels
Op amper vijf jaar tijd van 150 supporters naar minder dan 50, ook KJV Kruibeke ziet supportersaantallen dalen en vrijwilligers vergrijzen: “Het geheim om toch nog volk te lokken? Spelers uit het eigen dorp opstellen”
Uit onze enquête blijkt dat bijna twee op drie clubs uit het amateurvoetbal zijn …
“Elk moment van de dag is er voetbal op tv”, Oost-Vlaamse amateurclubs voelen dat supporters steeds moeilijker weg naar de velden vinden
Uit onze enquête blijkt dat bijna twee op drie clubs uit het amateurvoetbal zijn …
“Mensen blijven tegenwoordig op zaterdagavond liever in hun zetel zitten”, Vlaams-Brabantse clubs lokken steeds minder toeschouwers (behalve als er een derby is)
Uit onze enquête blijkt dat bijna twee op drie clubs uit het amateurvoetbal hun …