© BELGA
Everton meldt zich voor Club Brugge-doelman Senne Lammens
Senne Lammens (20) is hot. De doublure van Simon Mignolet bij Club Brugge, die in juni einde contract is en niet meer verlengt, wordt druk gesolliciteerd. Vooral dan vanuit Engeland.
Dat Leeds interesse heeft om hem in de zomer te halen, was al geweten, maar er is nu ook Everton. De Toffees hebben zich gemeld bij Club en willen hem deze maand al aantrekken. Voor Lammens is het echter niet evident om de knoop over zijn toekomst door te hakken. Hij zou graag ergens eerste keeper worden en kán dat wel bij een club als Everton? Engels international Jordan Pickford staat er (voorlopig) nog onder de lat. Ook in België zijn er heel wat eersteklassers die aan Lemmens denken, zoals Antwerp, maar daar kan hij met hetzelfde probleem opgezadeld zitten. Bij Club hadden ze hem graag gehouden, maar als hij dan toch vertrekt, dan liefst nu, dan vangt het nog iets. Met Joe Bursik heeft het ook al een vervanger gehaald.
MEER OVER Jupiler Pro League
Met vier voor plek vier: onze clubwatchers schatten de kansen in van de vier overgebleven kandidaten voor de Champions’ Play-offs
Ook Referee Department ziet geen strafschop in handspel tijdens Antwerp - Charleroi: “VAR riep scheids naar scherm wegens missed incident”
Seizoen van Antwerp-huurling Pierre Dwomoh zit erop
Yari Verschaeren heeft scheur in kruisband en is minstens zes maanden out
MEER OVER VOETBAL
Met vier voor plek vier: onze clubwatchers schatten de kansen in van de vier overgebleven kandidaten voor de Champions’ Play-offs
Ook Referee Department ziet geen strafschop in handspel tijdens Antwerp - Charleroi: “VAR riep scheids naar scherm wegens missed incident”
‘Tijdperk-Martinez’ aangebroken bij Portugal: vraagtekens over Cristiano Ronaldo en veel gelijkenissen met de Rode Duivels
Frank Vercauteren begrijpt onvrede bij RC Genk, maar: “Als we alles moeten doen wat de clubs vragen…”
Oranje-bondscoach Ronald Koeman over Vincent Janssen (Antwerp): “Als je niet trots bent op je selectie moet je thuisblijven”