Rune Van Den Bergh (Rupel Boom) met een wilde tackle op Jeffrey Sekyere (AA Gent U23). Boom ging in eigen huis onderuit tegen Jong Gent met 0-1 (1ste nationale).© GOYVAERTS/GMAX AGENCY

Voetbal

OVERZICHT. Alle uitslagen en doelpuntenmakers van afgelopen weekend in het Antwerpse voetbal

Hieronder vindt u een overzicht van alle uitslagen en doelpuntenmakers in het Antwerpse voetbal. Door de weersomstandigheden werden er dit weekend heel wat wedstrijden afgelast.

CHALLENGER PRO LEAGUE

SK Beveren - Beerschot 2-0

8’ Barry 1-0, 90’ Hoggas 2-0.

RSCA Futures - Lierse 3-3

3’ Belmans 1-0, 31’ De Schrijver 1-1, 45’ Lissens 2-1, 59’ Pupe 2-2, 62’ Laes 2-3, 86’ Stassin 3-3.

Club NXT - Lommel SK 2-1

34’ Hautekiet 1-0, 63’ Sandra 2-0, 69’ Anello 2-1.

RWDM - SK Deinze 2-1

4’ en 77’ Biron 1-0 en 2-0, 90’ Dansoko 2-1.

Dender - Virton 3-4

4’ Atteri (str.) 1-0, 35’ Bourdin 1-1, 39’ Doué 1-2, 41’ De Bruyn (str.) 2-2, 60’ en 68’ Abdallah 2-3 en (str.) 2-4, 88’ Hens 3-4.

Jong Genk - Standard L16 uitgesteld

1STE NATIONALE

Olympic Charleroi - Winkel Sport 2-1

30’ Sula 0-1, 59’ Hassaini (str.) 1-1, 66’ Delbergue 2-1.

Mandel United - La Louvière 1-2

12’ Mujangi (str.) 1-0, 43’ Bangoura 1-1, 67’ Soumaré (str.) 1-2.

Ninove - OH Leuven U231-2

1’ Buksa 0-1, 28’ Zimmerman 0-2, 58’ Straetman 1-2.

Rupel Boom - Jong Gent 0-1

46’ Arthur 0-1.

Rode kaart: 76’ Gadji (2x geel, Boom).

Knokke - Patro Eisden 1-2

55’ Kis (str.) 0-1, 72’ Van den Bossche 1-1, 85’ Valcke 1-2.

Young Reds - Hoogstraten uitgesteld

Dessel Sport - SK Heist uitgesteld

Thes Sport - Charleroi U23 uitgesteld

FC Luik - Wezet uitgesteld

KVK Tienen - Francs Borains uitgesteld

2DE AFDELING VV B

Londerzeel - KFC Turnhout 1-1

32’ Proost 0-1, 33’ Laureys 1-1.

Lebbeke - Lille United 2-4

18’ Bostanci 0-1, 24’ Meynendonckx 0-2, 28’ Van Tricht 1-2, 44’ Monday Ajayi 2-2, 70’ Wynants 2-3, 91’ Lauryssen 2-4.

RC Mechelen - Sporting Hasselt 1-2

20’ Brants 0-1, 68’ Mrani 1-1, 87’ Maus (str.) 1-2.

Cappellen - Berchem Sport 3-1

40’ Beirlant 0-1, 44’ Lemaire 1-1, 61’ Van Zantvoort 2-1, 72’ Tshimanga Kanyinda 3-1.

Pepingen-Halle - Beerschot U23 2-2

Lyra-Lierse - Belisia Bilzen uitgesteld

Bocholt - Diegem uitgesteld

Hades - Jong KV Mechelen uitgesteld

3DE AFDELING VV B

KFC Nijlen - Esperanza Pelt1-3

26’ Goossens 0-1, 53’ Ella Ella 0-2, 88’ Vanderheyden (str.) 1-2, 90’ Geebelen 1-3.

ASV Geel - FC Diest 4-0

53’ Joosten 1-0, 66’ en 70’ Carvalho Alleoni (str.) 2-0 en 3-0, 86’ Mbenza-Kuti 4-0.

Rode kaart: 65’ Schoors (Diest).

Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout uitgesteld

Wellen - Sint-Lenaarts uitgesteld

Houtvenne - Eendracht Termien uitgesteld

Wezel Sport - Witgoor Dessel uitgesteld

Beringen - Schoonbeek-Beverst uitgesteld

Betekom - Olympia Wijgmaal uitgesteld

1STE PROVINCIALE

Kontich - Heikant-Berlaar 2-0

15’ Van Remoortere 1-0, 89’ Bell (str.) 2-0.

Mariekerke-Branst - Tisselt 1-3

29’ Benali 0-1, 56’ Sweeck 0-2, 82’ Sallaets 1-2, 89’ Benali 1-3.

’s Gravenwezel-Schilde - BSK Retie 2-1

39’ Dierckx 0-1, 60’ Gessner 1-1, 73’ Folla 2-1.

Berg en Dal - Zoersel uitgesteld

OG Vorselaar - Antonia uitgesteld

Loenhout - Herselt uitgesteld

Ternesse - Ranst uitgesteld

Vosselaar - De Kempen uitgesteld

2DE PROVINCIALE A

Oppuurs - Mortsel OG 2-0

45’ Verbiest 1-0, 80’ Maes 2-0.

GR Katelijne - Willebroekse 3-2

32’ Van Eesbeek 0-1, 45’ Zekhnini 1-1, 49’ Smets 2-1, 70’ Zekhnini 3-1, 76’ El Ghrich 3-2.

KVC Wilrijk - Bonheiden 4-1

5’ Gülsen 1-0, 26’ Van den Heuvel 2-0, 40’ Huygens 3-0, 55’ Van Look (str.) 4-0, 73’ Van de Peer 4-1.

RVC Hoboken - Verbr. Zwijndrecht 1-3

26’ Senghore 0-1, 43’ Owusu 1-1, 85’ Van Aken 1-2, 93’ Vercauteren 1-3.

Nielse - Broechem 1-2

4’ Janssens 0-1, 54’ Abdoul 1-1, 73’ Janssens 1-2.

Rode kaart: 72’ Foley (2x geel, Nielse).

Bornem - Zandhoven 0-2

23’ en 41’ Van Mierlo 0-1 en 0-2.

Wavria - Bevel uitgesteld

Hooikt - TOR Deurne Pirates uitgesteld

2DE PROVINCIALE B

Merksplas - Weelde 1-3

9’ Van Schijndel 1-0, 18’ Byns (str.) 1-1, 23’ Leemans 1-2, 90’ Moonen 1-3.

Arendonk Sport - Kalmthout uitgesteld

Sint-Job - Sint-Dimpna uitgesteld

White Star - Olmen uitgesteld

Brasschaat - Lille United B uitgesteld

Exc. Mariaburg - Lentezon Beerse uitgesteld

VC Herentals - Wuustwezel uitgesteld

Zwaneven - Punt-Larum uitgesteld

3DE PROVINCIALE A

Berendrecht - Wijnegem 3-3

8’ Hendryckx (str.) 0-1, 30’ Valkenborgh (str.) 1-1, 37’ Hendryckx 1-2, 51’ Van Cleemput 1-3, 62’ Dankers 2-3, 83’ Lenders 3-3.

Rode kaarten: 88’ Van de Wyer (2x geel, B.), 89’ Bektas (2x geel, W.), 90’ Van Cleemput (2x geel, W.).

Meer - Minderhout 0-1

71’ Janssens (str.) 0-1.

Rode kaart: 70’ Van den Bogerd (Meer).

FC Merksem - Exc. Essen 4-1

25’ De Keersmaecker 1-0, 64’ Gys 2-0, 71’ Nelen 2-1, 76’ Van Dam 3-1, 82’ Boulayoune (str.) 4-1.

TOR Deurne Pirates B - Oxford Hemiksem 2-1

6’ en 12’ Fatty 1-0 en 2-0, 24’ Ben Malek 2-1.

Nieuwmoer - Hoboken B uitgesteld

Berchem Sport B - FC Ekeren uitgesteld

Achterbroek - Zandvliet uitgesteld

Gooreind - Turk Sport uitgesteld

3DE PROVINCIALE B

Wintam - Ramsel 2-0

66’ Vandendriessche 1-0, 89’ W. Bakker 2-0.

Lint - FC Putte 1-4

13’ De Saeger 0-1, 21’ Sousa Oliveria 0-2, 43’ en 66’ Spruyt 0-3 en 0-4, 80’ Borremans 1-4.

FC Katelijne - Sint-Amands 2-0

32’ Van Bogaert 1-0, 90’ El Boudakhani 2-0.

SC Duffel - Aartselaar 3-0

39’ Mennes 1-0, 58’ Verschaeren 2-0, 76’ De Voecht 3-0.

Rijmenam - Schriek 0-4

40’ Coertjens (str.) 0-1, 52’ Hamdi (str.) 0-2, 82’ Vervoort 0-3, 93’ Nijs 0-4.

Rode kaarten: 39’ Gordts (R.), 53’ Coenen (2x geel, S.).

Walem - Booischot 2-0

30’ Audenaert (str.) 1-0, 72’ Cuypers 2-0.

Schelle - Hallaar 2-5

9’ en 28’ P. Vercammen 0-1 en (str.) 0-2, 31’ Dillen 0-3, 48’ Aabbou 1-3, 70’ T. Vercammen 1-4, 76’ Janssens 1-5, 90’ Van der Doodt 2-5.

Rode kaart: 27’ Aerts (S.).

Hove - VV Duffel uitgesteld

3DE PROVINCIALE C

Elke match in deze reeks werd uitgesteld

Verbr. Balen - Flandria uitgesteld

Excelsior Vorst - Linda Olen uitgesteld

De Kempen B - Oostmalle uitgesteld

KFC Mol - Oevel uitgesteld

Poppel - Kasterlee uitgesteld

Wortel - Exc. Bouwel uitgesteld

Ezaart - SKS Herentals uitgesteld

Beekhoek - Noordstar uitgesteld

4DE PROVINCIALE A

SC Duffel B - Heindonk 2-4

27’ Borgonie 0-1, 39’ Ekinci 0-2, 49’ Verelst 0-3, 90’ Bevers 0-4, 90’ Maes (own.) 1-4, 90’ Toelen 2-4.

Rumst - Tisselt B 2-2

3’ Vermeulen 1-0, 22’ Van Riet 1-1, 43’ Blommaert 1-2, 65’ Eshun 2-2.

Reet - Nielse B 6-0

16’ Buysen 1-0, 17’ De Jonghe 2-0, 24’ Buysen 3-0, 44’ Baets 4-0, 61’ en 87’ Verbruggen 5-0 en 6-0.

Aartselaar B - Mariekerke-Branst B 5-1

19’ Moreaux 1-0, 27’ Z. Claes 2-0, 37’ Moreaux 3-0, 61’ Bouassam 4-0, 71’ Vivori 5-0, 74’ Ouhammou Taouni 5-1.

Lippelo - Blaasveld 0-0

Schelle B - Kontich B 2-1

3’ en 9’ Deckers 1-0 en 2-0, 58’ Demetr 2-1.

Oxford Hemiksem B - Hingene 1-3

15’ Hafiani Khabbach 1-0, 55’ S. De Landtsheer 1-1, 65’ Geerinck 1-2, 68’ Spiessens 1-3.

Rode kaarten: 40’ Ots (2x geel, Hingene), 80’ Hafiani Khabbach (Oxford B).

4DE PROVINCIALE B

Burcht - SK Schoten 3-2

14’ Kurdoghlian 0-1, 57’ El Khalfioui 1-1, 70’ Kurdoghlian 1-2, 87’ Malha 2-2, 89’ Beliaev (str.) 3-2.

Mortsel OG B - Oxaco-Boechout uitgesteld

2’ Diakhate 1-0.

’s Gravenwezel-Schilde B - Wijnegem B uitgesteld

Boechoutse - Maccabi uitgesteld

Tubantia Borgerhout - City Pirates B uitgesteld

Antwerpen Noord - Ternesse B uitgesteld

Los Incas Antwerpen - KVC Wilrijk B 5-0 ff

4DE PROVINCIALE C

Zandvliet B - Meerle 1-2

50’ Willemen 0-1, 62’ Cornelissens 1-1, 63’ Voeten 1-2.

Putte SK - Noorse 0-2

5’ Franken 0-1, 64’ Van de Putte 0-2.

Rode kaart: 43’ Meeuwis (2x geel, Putte).

Donk - Maria-ter-Heide 8-1

4’ en 8’ Schillemans 1-0 en (str.) 2-0, 44’ Van Hooydonk 3-0, 67’ Schillemans 4-0, 66’ Huygen 5-0, 74’ en 86’ Schram 6-0 en 7-0, 88’ Schillemans 8-0, 89’ Vanbosch 8-1.

Heibos - Brecht uitgesteld

Sint-Lenaarts B - Wildert uitgesteld

Antonia B - Alberta Schilde uitgesteld

Exc. Mariaburg B - Sint-Job B uitgesteld

4DE PROVINCIALE D

Grasheide - Hombeek 2-1

23’ Stals 0-1, 71’ en 89’ Croonen 1-1 en (str.) 2-1.

Leest United - Heffen 1-4

21’ Clerinx 0-1, 45’ Smits 0-2, 60’ Gonzalez Gonzalez (str.) 1-2, 70’ Massart 1-3, 81’ De Prins 1-4.

Muizen - Kessel United 4-4

7’ Rombauts (own.) 0-1, 33’ Nunes Soares 0-2, 36’ Van der Kuylen 0-3, 57’ Goossens 1-3, 70’ Hamaide (own.) 2-3, 81’ Knaepkens 2-4, 84’ Hendrickx 3-4, 85’ El Bouk 4-4.

Elzestraat - Beerzel 0-2

44’ El Harouat 0-1, 75’ Amajoud 0-2.

FC Putte B - SC Mechelen uitgesteld

Hooikt B - SK Rita Berlaaruitgesteld

FC Katelijne B - Peulis uitgesteld

4DE PROVINCIALE E

Halle - Pulderbos 3-2

35’ Verhoeven 1-0, 37’ Vercammen 2-0, 50’ Smits (str.) 2-1, 63’ Van den Eynde 2-2, 79’ Verhoeven 3-2.

Rode kaarten: 85’ Van den Eynde (P.), 90’ Roelants (2x geel, P.).

Oelegem - Vlimmeren uitgesteld

Dosko - Oosthoven uitgesteld

Ranst B - Pulle uitgesteld

Sint Jozef - Oud-Turnhout uitgesteld

Lentezon B - Westmalle uitgesteld

HIH Turnhout - Emblem uitgesteld

4DE PROVINCIALE F

Wiekevorst - Immer Oost 2-6

21’ Van den Bergh 0-1, 33’ Gielis 0-2, 40’ Helsen 1-2, 49’ Dams 1-3, 58’ Leys 1-4, 64’ Goyvaerts 1-5, 67’ Matthijs 1-6, 71’ Verhaegen 2-6.

Sint-Dimpna B - Heultje uitgesteld

Netezonen - Olen United uitgesteld

Dessel Sport B - VV Laakdal uitgesteld

Zammel - Grobbendonk uitgesteld

Tongerlo - Wezel Sport B uitgesteld

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

MEER OVER Sport