© Politiezone GLM
Slechts acht bestuurders (1%) blazen positief
Geel, Laakdal, Meerhout
De politie van de zone Geel-Laakdal-Meerhout nam met een reeks controleacties deel aan het Weekend Zonder Alcohol. De ploegen controleerden op verschillende locaties binnen de zone in totaal 1.498 bestuurders.
Maar liefst 1.490 bleken negatief te zijn, wat betekent dat een schamele 1% werd betrapt op te hoge alcoholwaardes. Twee personen legden een positieve drugstest af. Vijf rijbewijzen zijn onmiddellijk ingetrokken. Tijdens de acties schreef de politie ook nog dertien verkeersboetes uit voor onder andere het niet dragen van de veiligheidsgordel, GSM-gebruik en foutief parkeren. (ho)
Hoofdpunten
Jeugdcomplex Beerschot doelwit van aanslag, broertje van drugscriminelen geviseerd
ANTWERPEN LIVE. Volg al het nieuws uit Antwerpen hier op de voet
Philipsen maakt favorietenrol waar in natte Brugge - De Panne: Lampaert, Frison en Kooij komen te kort in spurt met vier
Vlaamse wetenschapper ontdekt hoe je een leugenaar altijd kan ontmaskeren: “Je hoeft maar op één zaak te letten”