© MARC HERREMANS - MEDIAHUIS
Bestuurder zonder rijbewijs vlucht weg na ongeval in Oelegem, hij wordt opgepakt in Schilde
De politiezone Zara heeft zondagmiddag een chauffeur gearresteerd die gevlucht was na een botsing in Oelegem. Na een zoekactie en het inschakelen van BIN-netwerken werd de man gevat in Schilde.
Het ongeval gebeurde even voor 12 uur op de Zandhovensesteenweg in Oelegem. Twee voertuigen botsten er met elkaar waarna een van de wagens wegvluchtte. “De gevluchte auto werd even later gehavend achtergelaten op de Oelegemsteenweg in Schilde”, zegt Els Kusters, woordvoerster van de politiezone Zara (Zandhoven, Ranst). “De bestuurder was te voet weggevlucht.”
De politie startte een zoekactie waarbij ook een speurhond ingezet werd en waarbij een oproep werd verspreid via verschillende BIN-netwerken. Het was een van de leden van zo’n BIN die even later de politie belde waarna de verdachte in Schilde gearresteerd kon worden. De chauffeur was niet onder invloed maar reed met een vervallen voorlopig rijbewijs.
De brokkenpiloot verloor onderweg nog stukken, zoals in de Fazantenstraat. Hij reed met hoge snelheid door de woonstraten. — © kma
sare
Hoofdpunten
Teleurstelling overheerst bij supporters Wout van Aert: “Jammer dat we geen feestje kunnen bouwen”
VIDEO. Tranen bij kleine Georges: Wout van Aert kan zoontje niet troosten met zilveren medaille na WK veldrijden
Entourage van Mathieu van der Poel ontploft: “Tijdens die sprint gierde de adrenaline door ons lijf”
Mathieu van der Poel glundert na “fantastisch duel” met Wout van Aert op WK: “Eén van de drie mooie zeges uit mijn carrière”