© Marc Peeters
Gemeentebestuur trakteert met cava
Herenthout
Het centrale deel van de Markt in Herenthout liep zondagmiddag helemaal vol voor de jaarlijkse nieuwjaarsdrink van het gemeentebestuur. Enkele honderden Herenthoutenaren kwamen langs en er werd druk gekeuveld.
© Marc Peeters
Burgemeester en schepenen trakteerden met cava, fruitsap en pralines. Enkele verenigingen zorgden voor hartelijkheden. Zelfs de voorspelde en gevreesde regen bleef uit. (mph)
Hoofdpunten
Sven Biscop, defensie-expert uit Willebroek: “Het lenteoffensief van de Oekraïners? Dat wordt vooral standhouden”
Jarenlang strafbaar, nu met enthousiasme onthaald: leerkracht of scoutsleider mogen voortaan insulinespuit zetten
Nu ook staking bij De Lijn in Mechelen, in Limburg rijden chauffeurs weer niet uit na zware agressie
Afrikaanse topchef kreeg jaren geleden levensbelangrijk geschenk uit Mechelen: “Nu is hij beroemd en komt hij hier koken”