Zwemmen wordt een beetje duurder in Mortsel. — © Joris Herregods
Tarieven van zwembad Den Bessem stijgen met tien procent
Wie voortaan een duik in het Mortselse zwembad Den Bessem plant, zal hiervoor meer moeten betalen. De tarieven gaan met tien procent omhoog. Volgens het beheerscomité van het intergemeentelijk zwembad gaat het om een indexering van de prijzen die sinds de opening in februari 2018 ongewijzigd bleven.
Twee weken geleden kondigde het stadsbestuur van Mortsel bij de aanpassing van zijn meerjarenplan aan dat de tarieven van het zwembad zouden stijgen door de hogere kosten van onder andere lonen en energie. In september werd de temperatuur van het zwembadwater nog met één graad verlaagd om te besparen.
Voor de inwoners van Mortsel, Edegem, Hove en Borsbeek, de partners van het intergemeentelijk zwembad, blijft een zwembeurt duidelijk goedkoper dan voor bezoekers van andere gemeenten. Een stijging van tien procent betekent bijvoorbeeld dat zwemmers van 18 tot en met 64 jaar vanaf 1 januari 3,3 euro zullen betalen. Inwoners van buiten de vier gemeenten kunnen binnen voor 6,6 euro.
De partners beslisten wel unaniem om het tarief voor schoolzwemmen niet aan te passen. (fisp)
Temperatuur van het Mortsels zwembadwater met één graad verlaagd
Hoofdpunten
Antwerpse rapper Para Turk slachtoffer van home invasion na uit de hand gelopen ruzie op TikTok: “Hij heeft een domme zet gedaan”
Moet luchthaven van Zaventem echt vrezen voor haar toekomst? “Er is een reëel probleem, we moeten dit serieus nemen”
Belgisch koppel weigert vliegticket voor baby te kopen en laat kind achter in Israëlische luchthaven
Licht van bekende Oostendse vuurtoren na 74 jaar deels gedoofd na klachten van bewoners luxeflats: “Mensen willen alles kapot”