KSK 'S Gravenwezel-Schilde - K. Kontich FC
KSK 'S Gravenwezel-Schilde speelt gelijk in thuiswedstrijd tegen K. Kontich FC
KSK 'S Gravenwezel-Schilde is in de eerste helft op een 2-0 achterstand gekomen uit tegen K. Kontich FC in eerste provinciale Antwerpen, maar in de tweede helft kwam s Gravenwezel-Schilde goed terug. Uiteindelijk werden de punten gedeeld en eindigde het duel op 2-2.
De score werd geopend door het bezoekende team toen Matthias Baert scoorde in de 24ste minuut. Alexander Bell voerde de score verder op naar 2-0 na bijna een half uur. Direct na de rust vond Mohamed Belhadi het net en verkleinde de achterstand voor s Gravenwezel-Schilde. Mathias Gessner maakte in de 65ste minuut gelijk voor s Gravenwezel-Schilde. Het resultaat betekent dat K. Kontich FC al zeven wedstrijden op rij ongeslagen is.
In de vijf laatste wedstrijden heeft s Gravenwezel-Schilde twee overwinningen behaald, één gelijkspel en twee keer verloren, terwijl Kontich drie overwinningen en twee gelijke spelen heeft. Dit was het vijfde gelijkspel van KSK 'S Gravenwezel-Schilde dit seizoen.
In de volgende wedstrijd speelt KSK 'S Gravenwezel-Schilde op zondag 18 december om 13.30 uur in een thuiswedstrijd tegen KFC De Vrijheid Herselt. K. Kontich FC ontvangt zaterdag 17 december om 19.30 uur KBSK Retie.
DOELPUNTEN: 24' Baert 0-1, 28' Bell 0-2, 50' Belhadi 1-2, 65' Gessner 2-2.
GELE KAARTEN: 27' Laureyssens (s Gravenwezel-Schilde), 51' Garmyn (s Gravenwezel-Schilde), 81' Kerckhofs (Kontich).
Dit is een automatisch samengesteld artikel.
Hoofdpunten
Ooit cultspeler op de Bosuil, nu op zoek naar een shirt met zichzelf erop: Luke Chadwick doet oproep aan Antwerpfans
Een ongelofelijke carrière, maar ook met de Giro is Primoz Roglic nog niet voldaan: “Jullie weten allemaal wat er nog ontbreekt”
Unicum! Voor het eerst tien verschillende nationaliteiten in de top 10 van een grote ronde
Met fietslengtes voorsprong! Thibau Nys sprint met overschot naar winst in Ronde van Noorwegen en heeft eerste zege als prof beet
MEER OVER Lagere reeksen
Nieuwe verschuiving aan voetbaltop: Marc Van Craen stopt als voorzitter Voetbal Vlaanderen
KV Mechelen en Rupel Boom spelen oefenduel op 1 juli
Beerschot-boegbeeld Tom Pietermaat verovert met Patro Eisden titel in eerste amateur: “Deze club is meer dan klaar voor het profvoetbal”
Young Reds treft Waalse tegenstander in eindronde: “Het is een fysiek sterke ploeg”