© ATV
Inschrijven voor de Antwerp 10 Miles kan vanaf nu
Op zondag 23 april 2023 vindt de 37ste editie van de Baloise Antwerp 10 Miles plaats. De inschrijvingen zijn vrijdag al geopend. “Een vroege inschrijving is de beste garantie op een goede voorbereiding”, aldus Antwerps burgemeester Bart De Wever (N-VA).
Wie nu al goede voornemens wil maken voor 2023 kan zijn pijlen al richten op de Baloise Antwerp 10 Miles. Het grootste loopevenement van het land vindt volgend jaar plaats op zondag 23 april.
Er is ook opnieuw een Kids Mile van 1,8 kilometer voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Een uur later weerklinkt het startschot voor de 6,8 kilometer lange Baloise Antwerp Short Run. De eerste startwave van de 10 miles vertrekt om 13.30u, de vierde en laatste om 14.45u.
Het afgelopen jaar mocht de Baloise Antwerp 10 Miles liefst 30.500 lopers verwelkomen. De populairste afstand is uiteraard de 10 miles zelf. Ruim 80% van de deelnemers koos voor de iconische run van 16 kilometer door de Kennedy- en Waaslandtunnel.
“Ik wens alle Vlaamse lopers warme en fijne feestdagen toe. Laat de Baloise Antwerp 10 Miles daarbij zeker een van de goede voornemens zijn. Een vroege inschrijving is de beste garantie op een goede voorbereiding. De Baloise Antwerp 10 Miles is dus een ideaal geschenk voor onder de kerstboom! Laat ons 2023 al meteen in beweging zetten”, zegt Antwerps burgemeester Bart De Wever (N-VA).
Baloise Antwerp Park Miles
Wie al een voorproefje wil op de Baloise Antwerp 10 Miles kan op zondag 29 januari deelnemen aan de Baloise Antwerp Park Miles. Deze run van 5, 10 of 21 kilometer door de parken aan de oostkant van de stad in Deurne is de officieuze kick-off van het loopjaar 2023. Highlight wordt ongetwijfeld de passage door het Bosuilstadion. Meer info en inschrijvingen via www.baloiseantwerpparkmiles.be. (rvre)
Hoofdpunten
Zo verloopt reddingsactie bij aardbeving: “De kunst is om orde te scheppen in de chaos, al is dat gemakkelijk gezegd”
Dodentol loopt op tot 4.300 en onmetelijk veel schade: dit weten we al over de aardbevingen in Turkije en Syrië
LIVE. Volg hier alle updates over de zware aardbeving in Turkije en Syrië
Ex-Miss België doet emotionele oproep vanuit Turkije: “Alles gaat heel slecht. Er is niet genoeg hulp”
Bekijk meer ATV
Kunstschaatsster Nina Pinzaronne traint op schaatsbaan in Deurne, na sluiting Antarctica in Wilrijk
Bestuursleden van Belgische profclubs volgen komende dagen les aan Universiteit Antwerpen
Gellybal, de niet zo pijnlijke versie van paintball, kan weldra gespeeld worden in Brecht
Antwerpenaren genieten van de zon op de terrassen