Het Herselt van deze Gregory Polino is nog steeds op zoek naar zijn eerste zege van het seizoen. Waarom kan het zaterdagavond niet met de komst van De Kempen? © mpics

Voetbal

OVERZICHT. Alle provinciale voetbalwedstrijden in Antwerpen van dit weekend

Antwerpen -

Nog twee weken knallen tot de winterstop. En dit weekend staan in enkele reeksen in vierde provinciale zelfs enkele periodetitels op het spel. Een overzicht van alle geplande wedstrijden dit weekend (onder voorbehoud van wijzigingen) in Antwerpen vind je hier.

1ste provinciale

Zaterdag 10 december

19.30 Antonia - Berg en Dal

20.00 Herselt - De Kempen

Zondag 11 december

14.30 Ternesse - Vosselaar

14.30 Zoersel - Ranst

14.30 's Gravenwezel-Schilde - Kontich

14.30 Mariekerke-Branst - Vorselaar

14.30 Tisselt - Loenhout

14.30 Retie - Heikant

2de provinciale A

Zaterdag 10 december

19.30 Oppuurs - Wavria

19.30 Mortsel - Bevel

20.00 Zandhoven - GR Katelijne

Zondag 11 december

14.30 Willebroekse SV - Broechem

14.30 Bonheiden - Hooikt

14.30 Nielse SV - RVC Hoboken

14.30 Deurne Pirates - Zwijndrecht

14.30 VC Wilrijk - Bornem

2de provinciale B

Zaterdag 10 december

19.00 Sint-Dimpna - Merksplas

19.30 Kalmthout - Excelsior Mariaburg

19.30 Olmen - Wuustwezel

19.30 Brasschaat - Zwaneven

19.30 FC Arend. Sport - Sint-Job

Zondag 11 december

14.30 Weelde - Lille

14.30 White Star - VC Herentals

14.30 Lentezon - Punt-Larum

3de provinciale A

Zaterdag 10 december

19.30 RVC Hoboken B - Berchem Sport B

19.30 Achterbroek - Meer

19.30 Nieuwmoer - Deurne Pirates B

Zondag 11 december

14.30 Ekeren FC - Minderhout

14.30 Oxford Hemiksem - Gooreind

14.30 Wijnegem - Exc. Essen

14.30 Turk Sport - Zandvliet

14.30 Berendrecht - FC Merksem

3de provinciale B

Zaterdag 10 december

19.30 Hove - Katelijne

19.30 Ramsel - Putte FC

Zondag 11 december

14.30 SC Duffel - Rijmenam

14.30 Wintam - Lint

14.30 Hallaar - VV Duffel

14.30 Schriek - Schelle

14.30 Aartselaar - Walem

14.30 Booischot - Sint-Amands

3de provinciale C

Zaterdag 10 december

19.30 KFC Mol - Ezaart

19.30 Flandria - Oevel

19.30 Kasterlee - Bouwel

20.00 Poppel - Wortel

Zondag 11 december

14.30 Oostmalle - Beekhoek

14.30 De Kempen B - Exc. Vorst

14.30 Linda Olen - Balen

14.30 Noordstar - KSK Herentals

4de provinciale A

Kalfort Puursica en Reet strijden nog voor de periodetitel

Zaterdag 10 december

19.30 Heindonk - Oxford Hemiksem B

19.30 Kontich B - Tisselt B

Zondag 11 december

14.30 Lippelo - Reet

14.30 Blaasveld - Nielse SV B

14.30 Kalfort Puursica - Schelle B

14.30 Hingene - Mariekerke-Branst B

14.30 Rumst - Aartselaar B

4de provinciale B

Zaterdag 10 december

19.30 's Gravenwezel-Schilde B - Antwerpen N.

19.30 Wijnegem B - Ternesse B

20.00 City Pirates B - VC Wilrijk B

Zondag 11 december

14.30 Maccabi - Mortsel B

14.30 Burcht - Los Incas Antwerpen

14.30 Zwijndrecht B - Boechout

15.00 Oxaco Boechout - Schoten SK

4de provinciale C

Noorse en Horendonk strijden nog voor de periodetitel

Vrijdag 9 december

20.00 Maria-ter-Heide - Wildert

Zaterdag 10 december

19.30 Sint-Lenaarts B - Heibos

19.30 Horendonk - Excelsior Mariaburg B

19.30 Sint-Job B - Brecht

Zondag 11 december

14.30 Meerle - Noorse

14.30 Zandvliet B - Putte SK

14.30 Alberta Schilde - Ekeren Donk

4de provinciale D

Zaterdag 10 december

19.30 Kessel United - VC Leest

20.00 SK Rita Berlaar - Peulis

20.00 Grasheide - Muizen

Zondag 11 december

14.30 Elzestraat - Wavria B

14.30 Hombeek - Hooikt B

14.30 Putte FC B - Katelijne B

14.30 Heffen - SC Mechelen

4de provinciale E

Pulle en Oosthoven strijden nog voor de periodetitel

Zaterdag 10 december

19.30 Pulderbos - Vlimmeren

19.30 Wechelderzande - Halle

Zondag 11 december

14.30 Oosthoven - Lentezon B

14.30 Ranst B - HIH Turnhout

14.30 Oelegem - Sint Jozef

14.30 Westmalle - Oud-Turnhout

14.30 Pulle - Emblem

4de provinciale F

Netezonen, Zammel, Grobbendonk en Olen United strijden nog voor de periodetitel

Zaterdag 10 december

19.30 Rauw - Wezel Sport B

19.30 Heultje - Immer Oost

19.30 Grobbendonk - Olen United

Zondag 11 december

14.30 VV Laakdal - Sint-Dimpna B

14.30 Zammel - Netezonen

14.30 Tongerlo - Wiekevorst

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

MEER OVER Voetbal