De eerste eters genoten alvast van een middagmaal. — © RR
Hof van Crequi nu ook open als buurtrestaurant
In de eetzaal van wooncomplex en lokaal dienstencentrum Hof van Crequi kunnen vanaf nu ook niet-residenten van maandag tot vrijdag ‘s middags genieten van een warme maaltijd. Er is telkens keuze uit een dag- en keuzemenu.
Sinds deze maand is het buurtrestaurant in het Hof van Crequi aan de Nieuwstraat 105 in Terhagen (Rumst) voor het grote publiek geopend. Je kan er ’s middags gaan lunchen en kiezen uit verschillende menu’s. Voor amper 7,70 euro krijg je soep, hoofdgerecht en dessert.
Online kan je het dagmenu of een van de suggestiemenu’s kiezen. Geïnteresseerden moeten wel een week vooraf reserveren aan het onthaal van het lokaal dienstencentrum of telefonisch. Betalen kan ter plaatse op de dag dat je komt eten, bij voorkeur met een betaalkaart (voorlopig nog geen payconiq).
“Het is de bedoeling om het contact van de bewoners met de buren te versterken”, zegt schepen van Sociale Zaken Els Devlies (N-VA). “Zo kan je de maaltijd in het buurtrestaurant combineren met een activiteit in het lokaal dienstencentrum Hof van Crequi.” (jw)
Hoofdpunten
Dries Van Langenhove stopt als Kamerlid voor Vlaams Belang: “Ik heb me altijd al meer activist gevoeld”
Wie is Dries Van Langenhove (29)? Portret van het jongste, maar meest gecontesteerde, Kamerlid van ons land
LIVE. Dries Van Langenhove stapt op uit federaal parlement: “Ik heb mij altijd al meer activist gevoeld”
Apartheid, pedocomplot en antivaxers: één maand op het Telegram-kanaal van Dries Van Langenhove