Yanina Wickmayer op archiefbeeld. — © EPA
Yanina Wickmayer moet meteen inpakken in Angers
Yanina Wickmayer (WTA 322) is uitgeschakeld in de eerste ronde van het WTA 125-toernooi in het Franse Angers (hard/115.000 dollar). Ze verloor na 1u19 met 6-1 en 7-6 (7/5) van de Tsjechische Marketa Vondrousova (WTA 97).
In de tweede set maakte Wickmayer een 5-1 achterstand goed en sleepte nog een tiebreak uit de brand, maar daarin verzilverde Vondrousova haar eerste matchbal meteen.
De 33-jarige Wickmayer had ook haar enige vorige duel tegen de tien jaar jongere Vondrousova verloren, in 2017 in het Slovaakse Trnava.
Eerder op de dag stootten Magali Kempen (WTA 224) en Greet Minnen (WTA 203) vanuit de kwalificaties door naar de hoofdtabel. Kempen treft er derde reekshoofd Alison Van Uytvanck (WTA 55). Minnen werd gekoppeld aan het Duitse vierde reekshoofd Tatjana Maria (WTA 70).
Hoofdpunten
Top van de voetbalbond in Duitsland voor nieuwe bondscoach: Domenico Tedesco is favoriet, Peter Bosz de nummer twee
Beerschotsupporters met stadionverbod mogen zaterdag stad Lier niet in: “Voorkomen dat ze in uitgaansbuurt de confrontatie opzoeken”
Culttransfer in hoogste amateurklasse: William Owusu (ex-Antwerp) gaat terug in België een de slag
Speelt KRC Genk zijn topschutter kwijt? Southampton laat Paul Onuachu (nog) niet los
MEER OVER Tennis
Maryna Zanevska stoot door naar tweede ronde in Lyon
In (bijna) alles de GOAT: waarom Novak Djokovic nu echt de allerbeste tennisser ooit is
Australian Open nummer 10! Tiebreakkoning Novak Djokovic maakt komaf met Stefanos Tsitsipas en pakt zijn 22ste Grand Slam
David Goffin wint Luiks onderonsje en plaatst zich voor finale BW Open