© RR
Auto brandt uit in centrum Herenthout
Herenthout
In de Herenthoutse centrumstraat Koestraat is zaterdagavond rond middernacht een geparkeerde auto in brand gevlogen.
Het voertuig liep daarbij zoveel schade op dat er voorlopig niet meer mee gereden kan worden, zodat het weggetakeld is. De politie van de zone Neteland onderzoekt de precieze omstandigheden waarin het vuur is ontstaan. Voorlopig blijven alle pistes nog open, van technisch defect tot kwaad opzet. (ho)
Hoofdpunten
Onderzoek naar corrupte contacten drugsbaas: Flor Bressers liet privédetective speurders en magistraten schaduwen
Politicoloog peilt Bart De Wever: “Als het Vlaams-nationalisme in 2024 spectaculair wint, is dat het einde van dit België”
DOSSIER. Verplichte parkeerruimte bij nieuwe woonprojecten, is dat nog wel nodig? Waarom ‘parkeernorm’ nog niet op punt staat
PS en minister willen hogere verkeersboetes voor wie veel verdient: dit zou jij moeten betalen volgens hun voorstel