© Hans Otten
Oxfam Wereldwinkel vult fuifzaal met cadeau-ideeën
Geel
Met de eindejaarsdagen stilaan binnen handbereik stellen ook de Oxfam Wereldwinkels hun gevarieerde aanbod in het voetlicht. De winkel van Geel palmde dit weekend fuifzaal De Waai in met een grote geschenkenbeurs.
© Hans Otten
Terwijl je in de grote feestbunker kon snuisteren tussen eerlijke producten, handgemaakte hebbedingetjes en hartverwarmende kaartjes, stellen in de gang allerlei verenigingen rond sociale thema’s, mensenrechten en ontwikkelingsprojecten zich aan de bezoekers voor. (ho)
Hoofdpunten
Race tegen de klok, en intussen trotseren ze bijtende koude en ijzige regen: reddingswerkers staan voor grote uitdagingen in Turkije en Syrië
Baby geboren onder puin in Syrië, maar beide ouders overleefden aardbeving niet
LIVE. Volg hier alle updates over de zware aardbeving in Turkije en Syrië
Beelden tonen hoe zielsgelukkige hulpverlener meisje vanonder het puin haalt en huilende vader herenigd wordt met haar broertje