Kanye West betaalt monsterbedrag aan alimentatie aan Kim Kardashian
De scheiding van Kanye West en Kim Kardashian is een feit. De vier kinderen van de rapper en de realityster gaan het grootste deel van de tijd bij hun moeder doorbrengen en West gaat elke maand 200.000 dollar (193.000 euro) alimentatie betalen.
De voorbije maanden woedde in de rechtbank een hevige strijd tussen Kardashian en West. De twee waren in februari 2021 in onmin uit elkaar gegaan na een relatie van acht jaar, toen de realityster de scheiding aanvroeg. Maar wat er dan met hun geld en hun vier kinderen zou gebeuren, daar raakten ze het maar niet over eens.
Tot nu. De twee hebben een akkoord gevonden en de papieren daarvoor zijn ingediend. De voogdij over de kinderen North (9), Saint (6), Chicago (4) en Psalm (3) gaan ze delen, al gaan die het grootste van de tijd bij hun moeder doorbrengen. De belangrijke beslissingen over het welzijn van de kinderen moeten ze wel samen nemen, en alle uitgaven voor hun veiligheid en hun onderwijs gaan de twee delen. Daarnaast gaat West elke maand 200.000 dollar (193.000 euro) alimentatie betalen aan zijn ex-vrouw.
Het is best verrassend dat de twee tot een akkoord zijn gekomen, want de voorbije maanden leek West (45) - wiens wettelijk naam nu Ye is - het noorden helemaal kwijt. Hij kwam meer in het nieuws met antisemitische uitspraken en andere uitspattingen dan met muzikaal of ander goed nieuws. Kardashian (42). Veel bedrijven waar hij mee samenwerkte keerden hem sindsdien de rug toe en hij daagde zelfs eens niet op in de rechtbank. Hij houdt ondertussen wel vol aan zijn voornemen om in 2024 net als in 2020 kandidaat te zijn om president te worden in de VS.
Hoofdpunten
Burgemeester De Wever smoort kritiek oppositie rond drugsgeweld in de kiem: “We verijdelen meer aanslagen dan er gebeuren”
Moordonderzoek Deurne: gevonden vrouwentorso nog niet geïdentificeerd, slachtoffer werd vermoedelijk vlakbij vermoord
STADSLIVE. Volg al het nieuws uit Antwerpen hier op de voet
Pamela Anderson toont kwetsbare kant in docu en vertelt over beruchte sekstape: “Het mocht me niets doen, want ik was een hoer in hun ogen”
MEER OVER
Bolsonaro vraagt Amerikaans visum van zes maanden aan
De Braziliaanse oud-president Jair Bolsonaro heeft een visum van zes maanden aangevraagd om in de …
Burgemeester De Wever smoort kritiek oppositie rond drugsgeweld in de kiem: “We verijdelen meer aanslagen dan er gebeuren”
“Vonden jullie het gepast om Calimero en zwarte pieten boven te halen in dit debat? Juist nu. Ik …
Pyromaan opgepakt nadat hij handen verbrandde bij mislukte poging, bewoners flatgebouw in Volkstraat halen opgelucht adem
De Antwerpse politie heeft maandagavond een verdachte opgepakt voor brandstichting in een …
Bestuurder ramt 2 verkeersborden en verkeerslicht
Op de Zelebaan (N47) in Lokeren gebeurde maandagavond om 18.40 uur een zwaar ongeval. De …