© MARC HERREMANS - MEDIAHUIS
KBC biedt binnenkort “EPC-korting” aan op woonleningen
KBC gaat vanaf midden december woonkredieten met een EPC-korting lanceren. Dat heeft de bank-verzekeraar aangekondigd. Klanten die hun woning energetisch upgraden, zullen een korting krijgen. Concurrenten BNP Paribas Fortis en Belfius bieden ook al een korting aan voor energiezuinige woningen.
Concreet zal KBC klanten die binnen de zeven jaar hun woning upgraden tot een energieprestatiecertificaat A of B, een korting geven voor de resterende looptijd van het contract. Hoe groot die korting zal zijn, zegt de bank nog niet.
KBC gaat zijn klanten ook meer bijstaan bij renovaties. In haar app KBC Mobile bouwt de bank bijvoorbeeld een energiebarometer en energie-inzichten in, zodat gebruikers hun energieverbruik beter kunnen monitoren en organiseren.
Daarnaast loopt een interne test met 250 personeelsleden rond energiebeheer op maat. Dat houdt in dat KBC, samen met externe partnerbedrijven, klanten een volledige coördinatie wil aanbieden van de installatie van zonnepanelen, thuisbatterij en slim energiemanagementsysteem. Als het proces op punt staat, wil KBC die dienstverlening in de loop van volgende zomer lanceren voor haar klanten.
Hoofdpunten
LIVE. Volg hier alle updates over de zware aardbeving in Turkije en Syrië
“Ik ben omringd door doden”: Turan (23) lag twee uur lang onder het puin maar kon ontsnappen
Dit weten we al over de aardbevingen in Turkije en Syrië
Twintigtal vermoedelijke IS-strijders ontsnapt uit gevangenis in Syrië na aardbeving
MEER OVER
“Wie droomt, wordt ooit wakker”: oppositie niet mals voor stadsbestuur na uitstel van heraanleg Grote Markt
Tijdens de commissiezitting van maandagavond maakte schepen voor Publieke ruimte en Mobiliteit …
Johan Terryn vertelt in GC De Marc/kt over rouwen
Academie Noord viert 60-jarig bestaan en deelt verjaardagscadeautjes uit
De Academie Noord met hoofdzetel in het statige Antverpia-gebouw in Mariaburg bestaat 60 jaar. De …
1,5 jaar na dodelijke overstromingen in Wallonië blijft situatie schrijnend: “Sneeuwval, maar geen verwarming”
Vrijwilligers Franky Van Assche en Nadine Keymolen zamelen goederen in voor de slachtoffers van …