Volgend jaar organiseert Frank Verstraeten een groot event met een grootse lichtshow in Gent. ©  BELGA

Frank Verstraeten organiseert volgend jaar megaparty in Flanders Expo

Nee, de Zillion keert niet terug. Maar het succes van de gelijknamige film en de bijhorende partys hebben wel een zaadje geplant in het hoofd van Frank Verstraeten (53). Volgend jaar organiseert de voormalige uitbater van de discotheek een groot event in de Gentse Flanders Expo, getiteld Projexxx.

Wout Desmytere

Eerder deze maand hintte Verstraeten, die met Pixelscreen inmiddels wereldwijd LED-schermen levert, op zijn sociale media al naar een vervolg op de Zillion-party’s. Hij heeft naar eigen zeggen niet de ambitie om ‘de discotheek van twintig jaar geleden opnieuw tot leven te brengen’. Geen nieuwe Zundays, dus, maar wel een vervolg op de vier succesvolle Zillion-party’s in de Antwerpse Waagnatie.

“De jongeren van nu mogen dan wel fan zijn van de nineties en nillies, het zal geen retro-party worden. Het zal een eigentijdse interpretatie zijn van hoe ik Zillion, mocht die in 2023 nog bestaan, er zou laten uitzien en hoe de sound zou klinken. De focus ligt daarbij op een indrukwekkende licht- en ledshow. Ook muzikaal zal de sound van toen in een fris maar toch herkenbaar kleedje worden gestoken. Geen nostalgie, wel vernieuwing.”

Projexx gaat door op vrijdag 3 februari 2023. Tickets en info voor het event zijn te verkrijgen via zillion.xxx.

LEES OOK. Zo verliep de homejacking bij Zillion-baas Frank Verstraeten en Brigitta Callens: “Ze heeft verdomme met eigen ogen gezien hoe ze mij halfdood hebben geslagen”

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

MEER OVER