© BEPR
Snelheid in Grensstraat gaat omlaag naar 30 kilometer per uur
In de Grensstraat in Nijlen zal voortaan ook een snelheidsregime van dertig kilometer per uur gelden. Dat gebeurt naar aanleiding van maatregelen in buurgemeente Grobbendonk.
De zone 30 zal ook op Nijlense grondgebied ingevoerd worden in plaats van de maximumsnelheid van 50 kilometer per uur die er nu geldt. “Onze buurgemeente Grobbendonk heeft ons gevraagd om er zone dertig in te voeren omdat zij op hun grondgebied de hele wijk zone dertig hebben gemaakt. We willen natuurlijk niet het risico lopen dat de Grensstraat meer verkeer gaat aantrekken om in en uit de wijk te rijden doordat je er sneller kan rijden. Daarom verlagen we de snelheid ook tot dertig kilometer per uur”, zegt schepen van Mobiliteit Victor De Groof (Groen-Open Vld). (bepr)
Hoofdpunten
Eigenaar boos na nieuwe aanslag op kantoorgebouw in Brasschaat: “Wij hebben niets te maken met het drugsmilieu”
Kan De Wever de grondwet passeren voor zijn staatshervorming? “Het is in het verleden zelfs al gebeurd”
Zoekactie naar jonge vrouw (25) die met fiets in Zenne belandde stopgezet
Schilderij van Antwerpse barokschilder Van Dyck dat vol vogelpoep in schuur stond nu voor miljoenen geveild
MEER OVER Mobiliteit Mechelen
Mechelen werkt gedurende halfjaar aan herinrichting stationsbuurt: vanaf maandag knip aan rotonde
Mechelen plant 590 bomen aan op nieuwe vesten en bestelt 100.000 planten: “Tegen de lente zorgen ze voor explosie van kleuren”
Enkelrichting op August Hermansplein tijdens werken
Eenrichtingsverkeer op Mechelse vesten zorgt voor absurde sluiproute dwars door binnenstad