Nijlen ging stevig onderuit op het veld van Beringen. ©  Raymond Lemmens

Voetbal

OVERZICHT. Alle doelpuntenmakers van dit weekend in het Antwerpse voetbal

Hieronder vindt u een overzicht van alle doelpuntenmakers van dit weekend in het Antwerpse voetbal.

CHALLENGER PRO LEAGUE

RSCA Futures - Jong Genk 2-0

7’ Stassin 1-0, 26’ Agyei 2-0.

SL16 - Lierse Kempenzonen2-4

7’ Miramar Rocha 0-1, 17’ Diaw 1-1, 23’ en 29’ Miramar Rocha 1-2 en 1-3, 89’ Van Acker 1-4, 92’ Tapsoba 2-4.

Excelsior Virton - Lommel SK0-1

61’ Belghali 0-1.

RWDM - Club NXT 0-2

7’ Hautekiet 0-1, 52’ Mertens 0-2.

FC Dender - Beerschot2-3

16’ Baeten 0-1 (str.), 19’ Verlinden 0-2, 59’ Thorisson 0-3, 74’ Ngongo Batulenga 1-3, 76’ Dalil Atteri 2-3.

SK Deinze - SK Beveren1-4

35’ Coopman 0-1, 50’ Barry 0-2 (str.), 57’ Carcela-Gonzalez 1-2, 72’ en 80’ Mbokani 1-3 en 1-4.

1STE NATIONALE

Tienen - Hoogstraten 1-1

81’ Naudts 1-0, 86’ Bastiaensen 1-1.

Dessel Sport - AA Gent U23 0-0

Antwerp U23 - Winkel Sport0-0

Olympic Charleroi - KVK Ninove3-0

34’ Hassaini (str.) 1-0, 75’ Perreira Bofomua 2-0, 79’ Gaye 3-0.

Rupel Boom - Charleroi U23 1-0

51’ Mwenda 1-0.

Knokke - Thes Sport 2-0

30’ en 55’ Sula 1-0 en 2-0.

Mandel United- OH Leuven U231-2

22’ Buksa 0-1, 27’ Castagne (og) 0-2, 68’ Castagne 1-2.

Patro Eisden - SK Heist1-1

4’ Sam 1-0, 60’ Benhamou 1-1.

FC Luik - Francs Borains3-1

25’ Mouhli 1-0, 42’ Chevalier 1-1, 69’ Reuten 2-1, 82’ Gendebien 3-1.

La Louvière - Wezet2-1

12’ Gobitaka 1-0, 60’ Baininwa Liongola 2-0, 85’ Faye (og) 2-1.

2DE AFDELING VV B

RC Mechelen - Beerschot U235-2

11’ Ventôse 1-0, 35’ Carrez 2-0, 39’ La Morte 2-1, 42’ Okyere 2-2, 73’ Weuts 3-2, 78’ Ventôse 4-2, 90’ Akarom 5-2.

Londerzeel - Lille United 1-2

50’ Siebens 1-0, 74’ Mariën 1-1, 76’ Schops 1-2.

Hades - Berchem Sport1-0

2’ Celen 1-0.

Bocholt - KFC Turnhout3-2

20’ Mathei 1-0, 70’ Regales (str.) 2-0, 78’ Azevedo Guimarâes 3-0, 81’ Emmen 3-1, 87’ Wils (str.) 3-2.

Lyra-Lierse - Lebbeke 1-0

77’ Nys 1-0.

Cappellen -Sporting Hasselt0-0

Diegem Sport - Tongeren1-1

23’ Cilt 0-1, 84’ Deflem 1-1.

City Pirates - Belisia Bilzen 4-2

19’ Ernens 0-1, 45’ en 57’ Ibn El Mokadem 1-1 en 2-1, 58’ Wijnen (str.) 2-2, 81’ Wilms 3-2, 88’ Sawaneh 4-2.

Pepingen-Halle - KV Mechelen U23 4-1

17’ El Ouamari 1-0, 54’ Mayanga 2-0, 59’ Abbou 3-0, 63’ Zeba 3-1, 85’ Mayanga 4-1.

3DE AFDELING VV B

Wijgmaal - Wezel Sport1-2

26’ Kuijlaars 0-1, 49’ Dupont 1-1, 93’ Van Kruijssen 1-2.

Rode kaart: 56’ Poppe (Wijgmaal).

Beringen - Nijlen 3-0

36’ Karadogan 1-0, 54’ Visser 2-0, 90’ Karadogan 3-0.

Betekom - Kampenhout3-0

23’ De Winter 1-0, 68’ Mateso-Liongola 2-0, 86’ Henderix 3-0.

Rood: 76’ Avetisov (2x geel, Kamp.)

Geel - Schoonbeek-Beverst 0-0

Sint-Lenaarts - Diest 1-0

10’ Claessens 1-0.

Wellen - Termien1-1

68’ Versteeven 1-0, 82’ Stefani 1-1.

Pelt - Houtvenne0-0

Zwarte Leeuw - Witgoor2-1

37’ Faria Da Silva 1-0, 80’ Blockx 1-1, 88’ Van de Vel 2-1.

1STE PROVINCIALE

Loenhout - Antonia 2-3

7’ P. Van Kemseke 0-1, 30’ Keyzer 0-2, 37’ Smet 1-2, 60’ Goormachtig 2-2, 88’ Van Eynde 2-3.

Ranst - Mariekerke-Branst2-3

28’ en 55’ Laerenbergh 0-1 en (str.) 0-2, 70’ Yilmaz 1-2, 85’ Beenens 2-2, 86’ Laerenbergh 2-3.De Kempen - ’s Gravenwezel-Schilde0-1

67’ Gessner 0-1.

Kontich - Tisselt 4-0

2’ Kwik 1-0, 47’ Bell 2-0, 62’ Van Remoortere 3-0, 70’ Bell (strafschop) 4-0.

Vosselaar - Zoersel3-2

4’ Stevens 0-1, 32’ Mbaye 0-2, 39’ Van de Kerkhof 1-2, 63’ Van Staeyen (og) 2-2, 82’ Torfs (og) 3-2.

Berlaar - Herselt5-0

44’ Verbert 1-0, 56’ Volkaerts 2-0, 61’ Verbert 3-0, 86’ en 90’ Volkaerts 4-0 en 5-0.

Berg en Dal - BSK Retie2-0

58’ Van Pol (str.) 1-0, 65’ Molenberghs 2-0.

OG Vorselaar - Ternesse0-2

51’ Vervoort 0-1, 89’ Somers (strafschop) 0-2.

2DE PROVINCIALE A

GR Katelijne - VC Mortsel 1-1

55’ Vervloet 0-1, 85’ Vanderaerschot 1-1.

Hooikt - Zandhoven1-4

11’ en 17’ De Backer 0-1 en 0-2, 38’ Mac-Donald 1-2, 58’ Hens 1-3, 88’ De Backer 1-4.

V. Zwijndrecht - Oppuurs2-0

4’ Van Bouwel 1-0, 71’ Vercauteren 2-0.

Bevel - TOR Deurne Pirates4-2

13’ S. Vervoort 1-0, 46’ Ooms 2-0, 60’ Ghesquière 2-1, 71’ Janssens 3-1, 71’ Moi 3-2, 87’ S. Vervoort 4-2.

Bornem - Nielse1-1

9’ Khammas 0-1, 45’ Bigdad 1-1.

KSK Wavria - Bonheiden0-2

50’ en 75’ P. Verbruggen 0-1 en 0-2.

Broechem - KVC Wilrijk3-1

5’ Güilsen 0-1, 12’ en 14’ Janssen 1-1 en 2-1, 80’ Van Tendeloo 3-1.

Hoboken - Willebroekse2-1

33’ Achbari 1-0, 53’ Carlier 1-1, 77’ Diaby 2-1.

Rode kaarten: 70’ Van Ranst (W) en Dahman (H).

2DE PROVINCIALE B

Zwaneven - Weelde 0-6

7’ Segers 0-1, 36’ Boelen 0-2, 42’, 44’ en 74’ Segers 0-3, 0-4 en 0-5, 84’ Koeks 0-6.

Merksplas - Olmen1-3

16’ Bertels 0-1, 31’ Matheve 0-2, 50’ Bertels 0-3, 66’ Derkx 1-3.

Excelsior Mariaburg - Sint-Dimpna0-4

17’ Dams 0-1, 20’ Stokmans 0-2, 30’ Jacobs 0-3, 36’ Dams 0-4.

Lille United B - Arendonk Sport1-0

81’ Tufan 1-0.

Wuustwezel - Lentezon1-1

71’ Michiels 0-1, 85’ Bruyndonckx 1-1.

VC Herentals - Kalmthout 1-2

65’ Thiels 1-0, 67’ en 90’ Haverhals 1-1 en 1-2.

Rood: 59’ Konings (2x geel, K), 61’ Somers (2x geel, H).

Punt-Larum - White Star0-1

38’ Geenen 0-1.

Rode kaarten: 24’ Van Hoof (Punt-Larum), 82’ Dekort (2x geel, Punt-Larum).

Sint-Job - Brasschaat2-5

15’ Jacobs 0-1, 27’ Mitrovic 0-2, 44’ Renders 0-3, 50’ Nelen 0-4, 57’ Vanbosch 1-4, 73’ Lauryssen 2-4, 86’ Renders 2-5.

3DE PROVINCIALE A

Merksem - Hoboken B 5-3

35’ en 40’ El Kordi 0-1 en 0-2, 50’ Hubens 1-2, 60’ De Bremaeker 2-2, 76’ El Kordi 2-3, 79’ Hubens 3-3, 85’ Luyten 4-3, 89’ De Keersmaecker (str.) 5-3.

Exc. Essen - FC Ekeren0-4

3’ De Maeyer 0-1, 32’ Luijckx 0-2, 49’ Van den Broek 0-3, 61’ De Maeyer 0-4.

Minderhout - Berendrecht 1-1

25’ Arbi 0-1, 60’ Snoeijs 1-1.

Rode kaarten: 39’ Arbi (2x geel, B), 40’ Guerti (B).

Zandvliet - Nieuwmoer1-3

5’ Devers 0-1, 41’ Tytens 0-2, 75’ Van Mierlo 1-2, 83’ Sebrechts 1-3.

Meer - Turk Sport4-1

46’ Simons 1-0, 58’ Sener 1-1, 71’ Koyen 2-1, 82’ Kasim 3-1, 89’ Schelles 4-1.

TOR Deurne Pirates B - Achterbroek 1-2

22’ Dehandschutter 0-1, 38’ Fatty 1-1, 83’ Ratinckx 1-2.

Gooreind - Wijnegem 2-2

14’ Smolders 0-1, 27’ Symens 1-1, 60’ De Meyer 1-2, 83’ Mees 2-2.

Berchem Sport B - O. Hemiksem5-1

35’ Colpaert (str.) 1-0, 38’ Francq 1-1, 56’ en 60’ Joris 2-1 en 3-1, 67’ en 70’ Colpaert 4-1 en 5-1.

3DE PROVINCIALE B

Schelle - Ramsel1-1

8’ Vandenbergh 0-1, 22’ Van Camp 1-1.

FC Putte - Booischot3-0

1’ De Rijck 1-0, 10’ Vets (str.) 2-0, 81’ Bouchaouni 3-0.

Walem - Schriek 2-1

24’ Geysels 0-1, 43’ Ocak 1-1, 74’ B. Bouwmeester 2-1.

Lint - Aartselaar 3-1

21’ Crauwels 1-0, 42’ Op de Beeck 2-0, 83’ Maouhoub 2-1, 90’ Oenang 3-1.

VV Duffel - SC Duffel 1-2

40’ Truyts 1-0, 70’ Mombers 1-1, 78’ Agar 1-2.

Rijmenam - Hove 2-2

5’ Agbloe 1-0, 64’ Peeters 1-1, 66’ Van Wezer 1-2, 86’ Breesch 2-2.

FC Katelijne - Hallaar1-1

39’ El Boudakhani 1-0, 90’ Van den Brande 1-1.

Sint-Amands - Wintam0-4

17’ en 21’ W. Bakker 0-1 en 0-2, 70’ D’Hertefelt 0-3, 82’ Van Praet 0-4.

3DE PROVINCIALE C

Oevel - De Kempen B 1-2

16’ Leirs 1-0, 79’ Vangestel 1-1, 81’ Moorkens 1-2.

Beekhoek - Linda Olen 7-2

2’ Van Rooy 1-0, 11’ Geeraerts 2-0, 16’ en 45’ Laenen 3-0 en 4-0, 47’ Broos 5-0, 56’ De Brouwer 5-1, 76’ Broos 6-1, 77’ Hendrickx 6-2, 85’ Verswijvel (og) 7-2.

Ezaart - Flandria5-4

5’, 11’ en 14’ Lauwers 0-1, 0-2 en 0-3, 38’ Ihendu 1-3, 56’ Janssen (str.) 2-3, 72’ Thorez 3-3, 76’ De Scheemaecker 4-3, 85’ Melis 5-3, 88’ Lauwers (str.) 5-4. Rood: 86’ Lenaerts (2x geel, Flandria).

V. Balen - Kasterlee 2-0

68’ Paesen 1-0, 83’ A. Huysmans 2-0.

Bouwel - Noordstar2-3

2’ Bruynseels 0-1, 65’ Hoefnagels (str.) 0-2, 83’ Mariën 1-2, 86’ Gysels 2-2, 90’ Hoefnagels 2-3.

Exc. Vorst - KFC Mol2-2

5’ Lamberts-Van Assche 0-1, 11’ Loots 1-1, 26’ Geuens 1-2, 55’ Vreys 2-2.

SKS Herentals - Poppel 3-0

30’ Lambrechts 1-0, 72’ en 89’ Verlooy 2-0 en 3-0.

Wortel - Oostmalle2-0

11’ en 38’ Dockx 1-0 en 2-0.

Rood: 88’ Maes (2x geel, O.).

4DE PROVINCIALE A

Oxford Hemiksem B - Kalfort Puursica1-4

23’ en 39’ Lauwens 0-1 en 0-2, 52’ en 59’ Bouwmeester 0-3 en 0-4, 82’ Hafiani Khabbach 1-4.

Schelle B - Blaasveld 6-1

39’ Schelkens 1-0, 40’ Luys 2-0, 44’ Stoffels (strafschop) 3-0, 56’ Callaerts 4-0, 59’ Van Aken 4-1, 73’ Noben 5-1, 89’ Scholiers 6-1.

Nielse B - Hingene3-3

25’ Khammas 1-0, 40’ Sambe Ndiaye 2-0, 61’ Drossaert 2-1, 72’ B. De Landtsheer 2-2, 82’ Hajjab 3-2, 87’ Ots 3-3.Mariekerke-Branst B - Lippelo1-4

18’ El Harchi 0-1, 28’ Kaekelbergh 0-2, 52’ Gönen 1-2, 55’ El Harchi 1-3, 58’ Hermans (og) 1-4.

Tisselt B - SC Duffel B3-0

60’ en 90’ D. Casal 1-0 en 2-0, 92’ H. Casal 3-0.

Aartselaar B - Kontich B1-2

26’ Stieners (strafschop) 1-0, 40’ Goris 1-1, 52’ Erfidan 1-2.

Reet - Heindonk2-1

28’ Serrien 1-0, 29’ De Kunst 1-1, 41’ Buysen 2-1.

4DE PROVINCIALE B

KVC Wilrijk B - ’s Gravenwezel-Schilde B 4-3

21’ Struyf 1-0, 25’ Desmet 1-1, 59’ Monteagudo Casal 2-1, 64’ Blancquaert 3-1, 68’ Duracak (str.) 4-1, 70’ en 90’ Abdelhafez 4-2 en 4-3.

Tubantia Borgerhout - Maccabi0-1

28’ Lavan 0-1.

SK Schoten - V. Zwijndrecht B2-0

4’ E. Glorie (og) 1-0, 92’ Mogue 2-0.

VC Mortsel OG B - VC Wijnegem B4-1

26’ Roels 1-0, 44’ Bresseleers 1-1, 48’ Diakhate 2-1, 51’ en 80’ Roels 3-1 en 4-1.

Boechoutse -Sporting Burcht1-2

4’ Santos Nobre 0-1, 78’ El Khalfioui 0-2, 91’ Van den Bossche 1-2.

Los Incas Antwerpen - Oxaco-Boechout 1-2

19’ Yagoubi 1-0, 52’ en 79’ De Vos 1-1 en 1-2.

Ternesse B - City Pirates B 4-2

23’ en 28’ J. De Wasch 1-0 en 2-0, 36’ L. De Wasch 3-0, 47’ Fall 3-1, 75’ L. De Wasch 4-1, 78’ Bouyonassen Ahatri 4-2.

4DE PROVINCIALE C

Excelsior Mariaburg B - Alberta Schilde 0-3

12’ Van Ginckel 0-1, 15’ Verbaeten 0-2, 67’ Tomboy 0-3.

Brecht - Zandvliet B3-2

36’ Vandeputte 1-0, 42’ Meyvis 2-0, 73’ Laeveren 3-0, 75’ Santon 3-1, 86’ Teysen 4-0.

Putte SK - Horendonk 1-3

13’ Van de Kar 0-1, 36’ Segers 1-1, 52’ Jaspers 1-2, 70’ Van den Bergh 1-3.

Donk - Meerle5-0

21’ Wilms 1-0, 41’ Schram 2-0, 67’ Wilms 3-0, 75’ Benoij 4-0, 89’ Schillemans 5-0.

Noorse - Sint-Job B3-1

16’ Boone 1-0, 87’ Van Herck (strafschop) 2-0, 90’ Van Dijck 3-0, 92’ Van Gorp 3-1.

Antonia B - Sint-Lenaarts B 1-2

2’ Boeren 0-1, 25’ Leffelaer 0-2, 75’ Van den Bosch 1-2.

Heibos - Maria-ter-Heide9-0

7’ De Kort 1-0, 11’ Van Assche 2-0, 17’ Smol 3-0, 25’ Dehandschutter 4-0, 31’ en 42’ Van Assche 5-0 en 6-0, 48’ Smol 7-0, 64’ Van Assche 8-0, 89’ Seers 9-0.

4DE PROVINCIALE D

SC Mechelen - Grasheide 5-2

24’ Vanderbecken 0-1, 30’ en 54’ Erifi 1-1 en 2-1, 75’ El Gdali 3-1, 83’ Wuyts 4-1, 84’ Van Egdom 4-2, 87’ Wuyts 5-2.

Peulis - Elzestraat1-1

60’ Colonne 0-1, 92’ Boden (strafschop) 1-1.

Rood: 90’ De Bruyn (E).

Leest - Beerzel 2-1

2’ Vervloet 1-0, 29’ Amajoud 1-1, 79’ Gonzalez Gonzalez (strafschop) 2-1.

Muizen - FC Putte B6-0

6’ El Mandoudi 1-0, 9’ Van Laere 2-0, 13’ Goossens 3-0, 15’ Van Laere 4-0, 53’ Hendrickx 5-0, 89’ El Mandoudi 6-0.

Hooikt B - Kessel United 2-3

3’ en 53’ Hakimi 1-0 en 2-0, 60’ Van Put 2-1, 80’ en 84’ Van Coillie 2-2 en 2-3.

FC Katelijne B - Heffen 3-5

7’ Slagmolen 0-1, 23’ De Prins 0-2, 25’ Yildrim 1-2, 30’ Van Bogaert 2-2, 33’ De Prins 2-3, 46’ Van Huynegem (str.) 2-4, 47’ Van Bogaert 3-4, 58’ Smits 3-5.

Wavria B - Hombeek3-5

4’ Van der Poel (og) 0-1, 30’ Stals 0-2, 36’ Van Dyck 1-2, 60’ Massart 1-3, 74’ Torfs 2-3, 76’ Van Dyck (og) 2-4, 84’ Van Dyck 3-4, 90’ Jansen 3-5.

4DE PROVINCIALE E

HIH Turnhout - Oosthoven 0-5

7’ Clijmans 0-1, 64’ J. Vaes 0-2, 68’ Engelen 0-3, 71’ J. Vaes 0-4, 90’ Clijmans 0-5.

Rode kaart: 49’ Emuhu (T.).

Sint Jozef - Pulderbos1-0

44’ Julien 1-0.

Lentezon B -Wechelderzande2-3

31’ Van den Kerkhof 1-0, 57’ J. Smits 1-1, 71’ Robeyns 2-1, 79’ Diels 2-2, 81’ J. Smits 2-3.

Halle - Pulle0-3

56’ Peeters 0-1, 83’ Vlaeymans 0-2, 85’ Breugelmans 0-3.

Oud-Turnhout - Ranst B 8-1

15’ en 18’ Hulselmans 1-0 en 2-0, 36’ Haest 3-0, 60’, 63’ en 67’ Huygen 4-0, 5-0 en 6-0, 79’ Maes 7-0, 75’ Hulselmans 8-0, 77’ Verhoest 8-1.

Vlimmeren - Dosko3-2

55’ Bartholomeeussen 1-0, 58’ Bax 2-0, 65’ Weerman 2-1, 75’ Adriaensen 2-2, 88’ Bax (strafschop) 3-2.

Emblem - Westmalle4-5

3’ Van Rooy 1-0, 11’ Schrijvers 1-1, 17’ Van Rooy 2-1, 28’ Sylla 3-1, 51’ Van Rooy 4-1, 53’ Embrechts 4-2, 75’ Vermeylen 4-3, 83’ Van Elsacker 4-4, 88’ Schrijvers 4-5.

4DE PROVINCIALE F

Olen United - Heultje2-1

31’ Vangeel 1-0, 33’ Slenders 2-0, 67’ Vandecruys 2-1.

Wiekevorst - Rauw3-0

24’ Helsen 1-0, 77’ Huygen 2-0, 91’ Helsen 3-0.

Sint-Dimpna B - Herenthout 1-1

30’ Valkenborghs 1-0, 58’ Mertens 1-1.

Immer Oost - Zammel2-1

14’ A. Gielis 1-0, 42’ Verwimp 2-0, 54’ Mellebeeckx 2-1.

Wezel Sport B - Dessel Sport B 0-1

88’ Wuyts 0-1.

Netezonen - VV Laakdal 6-2

8’, 15’ en 16’ Van den Plas 1-0, 2-0 en 3-0, 22’ Mellebeek (str.) 3-1, 31’ G. De Temmerman 4-1, 52’ Taels 5-1, 78’ G. De Temmerman 6-1, 85’ Den Hondt 6-2.

Vastgoed

Jobs in de regio